Objava prostega delovnega mesta: SKRBNIK PODPORE UPORABNIKOM VI – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto skrbnika podpore uporabnikom VI – m/ž. Rok za prijavo je 7. 10. 2022.

26. september 2022 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Evropska noč raziskovalcev - Humanistika, to si ti! letos nosi naslov »Človek živali in žival človeku«.

Vas zanima kako svetijo kresničke in kako lahko izolirate DNA – molekulo življenja iz živalskega materiala? Bi si želeli izdelati šampon za svojega hišnega ljubljenčka? Vse to in še več smo za vas pripravili na Fakulteti za farmacijo Univerze v Ljubljani, kjer bo na Evropsko noč raziskovalcev 30. septembra 2022 med 17.00 in 22.00 potekalo več aktivnosti.

22. september 2022 | Fakulteta

Okrogla miza o sodelovanju med UL FFA in družbo Roche ob njeni 125 letnici obstoja

Dogodek bo potekal v četrtek, 20. oktobra 2022, ob 17.00 na Fakulteti za farmacijo v dvoriščni predavalnici. Sodelovali bodo prof. dr. Irena Mlinarič-Raščan, prof. dr. Borut Božič, prof. dr. Aleš Obreza, Eva McLellan, generalna direktorica Roche Slovenija, Irena Debeljak, prva zaposlena v Roche Slovenija, Irma Veberič, generalna direktorica Roche Poljska in Aljaž Prevolšek, partner za digitalne rešitve v Roche Slovenija. Več informacij v celotni objavi obvestila.

21. september 2022 | Fakulteta

9. Mednarodna BBBB konferenca

Od 15. do 17. septembra 2022 je v Ljubljani potekala 9. Mednarodna BBBB konferenca z naslovom Farmacevtske znanosti prihodnosti (Pharma Sciences of Tomorrow), v skupni organizaciji Fakultete za farmacijo, Univerze v Ljubljani in Slovenskega farmacevtskega društva.

20. september 2022 | Fakulteta

Javna objava prostega delovnega mesta: Asistent- m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta – m/ž. Rok za prijavo je 17. 10. 2022.

19. september 2022 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Objava prostega delovnega mesta:SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/2 – m/

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto samostojni strokovni delavec VII/2 – m/ž. Rok za prijavo je 24. 9. 2022.

13. september 2022 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Objava prostega delovnega mesta: SKRBNIK PODPORE UPORABNIKOM VI – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto skrbnika podpore uporabnikom VI – m/ž. Rok za prijavo je 23. 9. 2022.

30. avgust 2022 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

EUROPSKE UNIVERZITETNE IGRE – LODZ – POLJSKA – 2022

Ekipe iz Univerze v Ljubljani so zaključile s svojimi nastopi na Evropskih Univerzitetnih igrah.

27. julij 2022 | Fakulteta, Šport

Javna objava prostega delovnega mesta: Raziskovalec - m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mestoraziskovalca -m/ž. Rok za prijavo je 15. 7. 2022.

01. julij 2022 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: Raziskovalec - m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto raziskovalca -m/ž. Rok za prijavo je 15. 7. 2022.

01. julij 2022 | Fakulteta, Prosta delovna mesta