Poročilo po dogodku: Mednarodna poletna šola CEEPUS 2022

Od 20. do 25. julija 2022 je v Portorožu potekala 7. mednarodna CEEPUS poletna šola, ki jo je je organizirala CEEPUS mreža SI-0611: »Novel diagnostic and therapeutic approaches to complex genetic disorders« v sodelovanju s Fakulteto za Farmacijo, Univerze v Ljubljani.

18. oktober 2022 | Fakulteta, Študij, Mednarodno sodelovanje

Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2022

Odprt je razpis za Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2022. Prijaviti je mogoče tehnološke ali netehnološke inovacije ter inovativne podjetniške ideje. Prijavijo se lahko študentke/študenti, alumne/alumni, raziskovalke/raziskovalci. Rok za prijavo je 18. september 2022 do 23.59 ure.Več...

23. maj 2022 | Fakulteta, Študij

Mednarodni simpozij iz farmakometrike: Od tu do Kam? - prijave do 5. 6. 2022

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo vas vabi na enodnevni mednarodni izobraževalni poletni simpozij z naslovom Farmakometrika: od tu do kam? v torek, 28. junija 2022. Udeležba je brezplačna in omejena na 100 udeležencev. Podrobnejše informacije so objavljene v celotnem obvestilu in priloženih dokumentih. Vabljeni.

13. maj 2022 | Fakulteta, Študij

Vabilo na javno predavanje asist.dr. Ana Mitrović, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv docentke

Vabimo vas na javno preizkusno predavanje, ki ga bo imela asist. dr. Ana Mitrović, mag. farm., v postopku izvolitve v naziv docentke za področje farmacevtske biokemije. Predavanje z naslovom »Peptidazni inhibitorji pri raku« bo potekalo v okviru predmeta Biokemija nastanka in napredovanja raka, v torek 19. aprila 2022, ob 11.00 v predavalnici P2 (1. nadstropje UL FFA).

11. april 2022 | Fakulteta, Študij, Predavanje

SPREJMITE IZZIV IN SE PRIJAVITE NA RAZPIS ZA 52. KRKINE NAGRADE

Dijaki in študenti, vabimo vas, da se prijavite na razpis za 52. Krkine nagrade. To je vaša priložnost, da rezultate svojega raziskovalnega dela predstavite strokovnjakom in dosežete pomemben mejnik na izobraževalni poti. Raziskovalne naloge lahko do 6. julija 2022 oddate na spletni strani Krkinih nagrad.

24. januar 2022 | Fakulteta, Študij