Strokovno izpopolnjevanje s področja farmacije

Fakulteta za farmacijo, Univerze v Ljubljani (UL FFA) vljudno vabi na strokovno izpopolnjevanje s področja farmacije na temo "Prehranska dopolnila: dejstva, izzivi in trendi", ki bo potekalo 11. in 17. septembra 2024.

18. julij 2024 | Fakulteta

Obzorje novih zdravil, sekcija farmacevtskih znanosti SFD na UL FFA

V okviru sekcije farmacevtskih znanosti SFD se poskuša obuditi strokovno-znanstvena srečanja na temo novo prihajajočih zdravil ter jih osvetliti iz različnih zornih kotov. Takšno srečanja je potekalo 10. 6. 2024 v okviru gostovanja na Fakulteti za farmacijo.

26. junij 2024 | Fakulteta

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. URBAN ŠVAJGER, mag. farm

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imel izr. prof. dr. URBAN ŠVAJGER, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja za področje farmacevtske biokemije javno predavanje

21. junij 2024 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javna objava prostega delovnega mesta: RAZISKOVALEC – m/ž

Javna objava prostega delovnega mesta: RAZISKOVALEC – m/ž. Rok za prijavo: do 5. 7. 2024

20. junij 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javno predavanje z naslovom: Pestrost spojin v hrani, izr. prof. dr. Tomaž Polak pred izvolitvijo v naziv redni profesor

Biotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Tomaž Polak pred izvolitvijo v naziv redni profesor za področje Tehnologije živil živalskega izvora javno predavanje z naslovom: Pestrost spojin v hrani.

07. junij 2024 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javna objava prostega delovnega mesta: Visokošolski učitelj – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo razpisuje prosto delovno mesto: Visokošolski učitelj – m/ž. Rok za prijavo: do 31. 7. 2024.

31. maj 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: Visokošolski učitelj – m/ž

31. maj 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Preizkusno predavanje: dr. KLEMEN KORASA, mag. farm.

Vabimo vas, da se udeležite javnega preizkusnega predavanja z naslovom: »Kontinuirana proizvodnja zdravil« , ki ga bo imel dr. KLEMEN KORASA, mag. farm. pred izvolitvijo v naziv docenta za področje farmacevtske tehnologije.

22. maj 2024 | Fakulteta, Predavanje

Oglas za mesto raziskovalca s podiplomskim usposabljanjem do doktorata znanosti

V sodelovanju s farmacevtskim podjetjem Lek d. d. vam tudi v letošnjem letu, izven instituta mladega raziskovalca, ponujamo podiplomsko usposabljanje do doktorata znanosti (s pričetkom v študijskem letu 2024/2025), in sicer na treh industrijsko relevantnih tematikah, ki vključujejo raziskovalno delo v raziskovalno-razvojnih laboratorijih Leka, člana skupine Sandoz. Več informacij v prilogi. Vabimo vse motivirane študentke in študente, ki zaključujete magistrske študijske programe (EM FAR, IND FAR, LBM), da se odzovete na ponujeno priložnost. Rok za oddajo interesa (življenjepis in motivacijsko pismo) je 5. junij 2024 do 16. ure na igor.locatelli@ffa.uni-lj.si.

21. maj 2024 | Fakulteta

Javna objava prostega delovnega mesta: Samostojni strokovni delavec VII/2 (I) – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo razpisuje prosto delovno mesto: Samostojni strokovni delavec VII/2 – m/ž. Rok za prijavo: do 11. 6. 2024.

21. maj 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta