Zagovor doktorske disertacije, Nadica Sibinovska, mag. farm., 4. 10. 2021

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Nadica Sibinovska, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo v ponedeljek, 4. 10. 2021, ob 12:30, v predavalnici PD na UL FFA. Vsi, ki bi se želeli zagovora udeležiti, nam sporočite vaše ime in priimek najkasneje 24 ur pred dogodkom na e-naslov: doktorski.studij@ffa.uni-lj.si.

01. oktober 2021 | Študij

Delavnica Grajenje osebne blagovne znamke na Linkedinu, 6.10.2021 ob 15.00

Se želiš postaviti na socialni zemljevid? Kako ti pri tem pomaga osebna blagovna znamka in kako jo zgraditi na LInkedinu, bomo razkrili prav v tem predavanju. Lastnik podjetja Optiweb, Miha Lavtar, bo predaval o pomembnosti mreženja na Linkedinu. Miha je podjetnik od 19. leta, ko se je zaljubil v podjetništvo, njegovo delo pa mu je prineslo že pet nagrad za dobre kadrovske prakse. Prijave na popr.uni-lj.si

30. september 2021 | Študij, Karierni centri

Pozdrav brucem 2021

Veseli smo, da se bo novo študijsko leto začelo v živo, na fakultetah in akademijah. Ker želimo na Univerzi v Ljubljani pozdraviti vse naše brucke in bruce ter zaželeti novo uspešno študijsko leto starejšim študentkam in študentom, Študentski svet Univerze v Ljubljani tudi letos organizira Pozdrav brucem. Pridružite se nam na spletnem Pozdravu brucem, ki bo v petek, 1. oktobra 2021, ob 17. uri.

24. september 2021 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Kaja Bergant Loboda, mag. farm., 29. 9. 2021

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Kaja Bergant Loboda, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo v sredo, 29. 9. 2021, ob 12. uri, v predavalnici PD na UL FFA. Vsi, ki bi se želeli zagovora udeležiti, nam sporočite vaše ime in priimek najkasneje 24 ur pred dogodkom na e-naslov: urban.jernejcic@ffa.uni-lj.si.

24. september 2021 | Študij

UVODNI DAN ZA BRUCE 2021

Tudi letošnje šolsko leto za vas organiziramo dogodek Uvodni dan za bruce, ki bo potekal v petek, 1.10.2021, na Fakulteti za farmacijo. Za več informacij spremljajte zavihek o samem dogodku.

23. september 2021 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Rebeka Jereb, mag. farm., 22. 9. 2021

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Rebeka Jereb, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo v sredo, 22. 9. 2021, ob 15. uri, v predavalnici PD na UL FFA. Vsi, ki bi se želeli zagovora udeležiti, nam sporočite vaše ime in priimek najkasneje 24 ur pred dogodkom na e-naslov: urban.jernejcic@ffa.uni-lj.si.

20. september 2021 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Tina Vida Plavec, mag. farm., 20. 9. 2021

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Tina Vida Plavec, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo v ponedeljek, 20. 9. 2021, ob 10. uri, v predavalnici PD na UL FFA.

17. september 2021 | Študij

Prijavi se na Karierni tabor! (20. 9. – 1. 10. 2021)

Izkoristi priložnost in se prijavi na brezplačne delavnice ter izboljšaj svoje kompetence! Si zamudil/a naš uspešno izveden julijski Karierni tabor ali pa ga želiš obiskati ponovno? Imamo dobro novico zate! Že pred začetkom novega študijskega leta ti Karierni centri UL spet omogočamo, da se udeležiš BREZPLAČNIH delavnic, ki te bodo odlično opremile za vstop na trg dela.

14. september 2021 | Študij, Karierni centri

Srčna UL: Odprt razpis za dodelitev pomoči študentom UL v stiski

V okviru akcije Srčna UL, ki jo izvajamo v sodelovanju z Zvezo prijateljev mladine Slovenije, je na Univerzi v Ljubljani odprt razpis za dodelitev finančne pomoči, na katerega se lahko prijavijo študentke in študenti Univerze v Ljubljani. Razpis je odprt do 15. oktobra 2021.

13. september 2021 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Sanja Nabergoj, mag. farm., 13. 9. 2021 - sprememba

Obveščam vas, da je prišlo do spremembe načina izvedbe doktorata Sanje Nabergoj. Zagovor bo izveden prek orodja MS Teams.

13. september 2021 | Študij