Strokovno izpopolnjevanje s področja farmacije

Tema: IZZIVI, PRILOŽNOSTI IN IZKUŠNJE CEPLJENJA V LEKARNIŠKI DEJAVNOSTI

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani

8. junij in 15. junij 2022

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani (UL FFA) vljudno vabi na Strokovno izpopolnjevanje s področja farmacije na temo "Izzivi, priložnosti in izkušnje cepljenja v lekarniški dejavnosti", ki bo potekalo 8. in 15. junija 2022.

Program izobraževanja >>
Izjava GDPR >>

: preko spletnega obrazca, do torka, 31. maja 2022

Na voljo trije prijavni obrazci, izberite ustreznega glede na vaš način prijave:
1) Posameznik – v primeru, da se prijavlja vsak udeleženec sam zase (prijava 1 osebe)
2) Institucija – v primeru skupinske prijave več udeležencev hkrati (npr. prijavo odda institucija (javni zavod), kjer ste zaposleni za vse zainteresirane zaposlene v tej instituciji).
Obrazec omogoča prijavo več udeležencev, polja za podatke o posameznem udeležencu, dodate s klikom na gumb Dodaj udeleženca. V primeru prijave preko institucije, mora vsak posameznik po prijavi izpolniti in posredovati  na strokovno.izpopolnjevanje@ffa.uni-lj.si izjavo GDPR.
3) Posameznik FFA – prijava za zaposlene na UL FFA.

Dodatne informacijestrokovno.izpopolnjevanje@ffa.uni-lj.si