Zagovor doktorske disertacije, Mitja Pohlen, mag. farm., 28. 10. 2021

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Mitja Pohlen, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom:

»Razvoj metod izdelave in sestave posušenih emulzij za dostavo učinkovin z izrazito lipofilnostjo«
»Development of dry emulsion production methods and compositions intended for delivery of highly lipophilic drugs«
Zagovor bo potekal v angleškem jeziku.

Mentor: izr. prof. dr. Rok Dreu
Področje: farmacija

Javni zagovor bo v četrtek, 28. 10. 2021, ob 10:15, v predavalnici P2 na UL FFA.

Osebe, starejše od 15 let, ki bodo prisotne na zagovoru, morajo na podlagi veljavnih predpisov, izpolnjevati pogoj PCT (prebolevnosti, cepljenosti ali testiranja).

Vsi, ki bi se želeli zagovora udeležiti, nam sporočite  vaše ime in priimek najkasneje 48 ur pred dogodkom na e-naslov: urban.jernejcic@ffa.uni-lj.si. UL FFA bo osebne podatke prisotnih oseb na zagovoru (ime, priimek), hranila še 14 dni po izvedbi zagovora, za potrebe obvladovanja in preprečevanja bolezni Covid-19, nato bodo izbrisani. Osebe prisotne na zagovoru morajo s seboj imeti dokazilo o izpolnjevanju PCT pogoja in osebni dokument za identifikacijo.

Prof. dr. Irena Mlinarič-Raščan

dekanja UL FFA