Informativni dan UL FFA 2022

Spoštovani dijaki!

Kot bodoči študenti ste pred življenjsko pomembno odločitvijo, zato vam želimo na Fakulteti za farmacijo Univerze v Ljubljani (UL FFA) podati čim več koristnih informacij in odgovoriti na vaša vprašanja.

Katere prvostopenjske ali enovite študijske programe ponujamo?

• Enovit magistrski študij FARMACIJA
• Univerzitetni študijski program LABORATORIJSKA BIOMEDICINA
• Univerzitetni študijski program KOZMETOLOGIJA

Kdaj in kje lahko izveste več o vseh programih?

Udeležite se kratkih splošnih predstavitev naših programov, in sicer:
• petek, 11. februarja 2022, ob 10. uri,
• petek, 11. februarja 2022, ob 13. uri,
• v soboto, 12. februarja 2022, ob 10. uri.

Predstavitve bodo potekale v živo na spletni platformi ZOOM. Dogodkov se udeležite s preprostim klikom na spodnje povezave.

EM FAR: ZOOM povezava   (Farmacija)
S1 LBM: ZOOM povezava (Laboratorijska biomedicina)
S1 KOZ: ZOOM povezava (Kozmetologija)

Zakaj se udeležiti predstavitev programov?

Predstavitve v živo predstavljajo za dijake edinstveno možnost, da dobijo relevantne in strukturirane informacije o študiju ter odgovore na svoje vprašanja, poleg tega pa lahko slišijo izkušnje o študiju in nadaljnjih kariernih možnostih iz prve roke, saj imamo pripravljene tudi predstavitve alumnov.

Dodatna gradiva, brošure, videi in druge zanimive informacije o študiju na naši fakulteti pa so dodatno zbrani na povezavi https://karierni-sejem.si/ss/izberi-si-studij/razstavni-prostor/univerza-v-ljubljani-fakulteta-za-farmacijo. Za vas smo pripravili tudi presenečenje – nagradno igro z unikatno nagrado!

Obiščite Informativni dan UL FFA, da se prepričate, kako kvaliteten in perspektiven študij ponujamo na Fakulteti za farmacijo. Vljudno vabljeni!