Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Janez Vogrinc, univ. dipl. pedag., pred izvolitvijo v naziv redni profesor

Univerza v Ljubljani Pedagoška fakulteta obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Janez Vogrinc, univ. dipl. pedag., pred izvolitvijo v naziv redni profesor za področje pedagoška metodologija in statistika javno predavanje v sredo, 15. 6. 2022, ob 14.30 v predavalnici 048.

08. junij 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Postani Novartisov štipendist!

V Novartisu v Sloveniji motiviranim dijakom ter študentom ponujajo priložnost za pridobitev kadrovskih štipendij. Več podrobnosti v pripetem letaku.

07. junij 2022 | Študij

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Miroslav Petrovec, dr. med. pred izvolitvijo v naziv redni profesor

Univerza v Ljubljani, Medicinska fakulteta, Vrazov trg 2, obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Miroslav Petrovec, dr. med., nastopno predavanje pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja za področje mikrobiologija in inmnologija v ponedeljek, 6. junija 2022, ob 13. uri v Srednji predavalnici Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani, Korytkova2, Ljubljana.

31. maj 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Leja Dolenc Grošelj, dr. med. pred izvolitvijo v naziv redna profesorica

Univerza v Ljubljani, Medicinska fakulteta, Vrazov trg 2, obvešča, da bo imela izr. prof. dr. Leja Dolenc Grošelj, dr. med., nastopno predavanje pred izvolitvijo v naziv redne profesorice za področje nevrologija v sredo, 15. junija 2022, ob 9. uri v Srednji predavalnici Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani, Korytkova 2, Ljubljana.

31. maj 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Lea Pogačnik pred izvolitvijo v naziv redna profesorica

Biotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imela izr. prof. dr. Lea Pogačnik pred izvolitvijo v naziv redna profesorica za področje Agroživilska kemija javno predavanje v torek 14. 06. 2022 ob 11.00 uri v predavalnici Ž1 Oddelka za živilstvo, Ljubljana, Jamnikarjeva 101.

31. maj 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Gorazd Urbanič pred izvolitvijo v naziv redni profesor

Biotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Gorazd Urbanič pred izvolitvijo v naziv redni profesor za področje Ekologija javno predavanje v četrtek 09. 06. 2022 ob 13.00 uri v predavalnici B5, Oddelek za biologijo, Ljubljana, Večna pot 111.

Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2022

Odprt je razpis za Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2022. Prijaviti je mogoče tehnološke ali netehnološke inovacije ter inovativne podjetniške ideje. Prijavijo se lahko študentke/študenti, alumne/alumni, raziskovalke/raziskovalci. Rok za prijavo je 18. september 2022 do 23.59 ure.Več...

23. maj 2022 | Fakulteta, Študij

Hiša eksperimentov tudi letos organizira Znanstival, ki bo potekal med 27. in 29. majem 2022

Vabimo vas, da nas obiščete na 8. Vrtu eksperimentov v okviru 13. Znanstivala, kjer se bo na stojnici predstavila UL Fakulteta za farmacijo. Obiskovalci se bodo lahko preizkusili v izdelavi zdravila: po receptu in ob pomoči študentov farmacije bodo izdelali kremo z dišečim oljem. Starejši osnovnošolci bodo lahko izdelali srebrovo zrcalo, mlajši pa opazovali potovanje vode in barvil po zviti papirni brisački.

19. maj 2022 | Fakulteta

Mednarodni simpozij iz farmakometrike: Od tu do Kam? - prijave do 5. 6. 2022

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo vas vabi na enodnevni mednarodni izobraževalni poletni simpozij z naslovom Farmakometrika: od tu do kam? v torek, 28. junija 2022. Udeležba je brezplačna in omejena na 100 udeležencev. Podrobnejše informacije so objavljene v celotnem obvestilu in priloženih dokumentih. Vabljeni.

13. maj 2022 | Fakulteta, Študij

BioCamp 2022: prijave so odprte

K prijavi za udeležbo na BioCampu 2022 vabijo dodiplomske (zadnji letnik), magistrske, doktorske in postdoktorske študente naravoslovnih, poslovnih in tehničnih znanosti. Dogodek bo potekal v angleškem jeziku. Zbiranje prijav študentov za udeležbo na BioCampu 2022, ki bo potekal od 26. septembra do 30. septembra 2022, preko spleta, se je že pričelo. Rok za prijave je 31. maj 2022.

06. maj 2022 | Študij