JAVNI RAZPIS ZA ZBIRANJE KANDIDATOV ZA KRATKOROČNO MOBILNOST DOKTORSKIH ŠTUDENTOV Z NAMENOM ŠTUDIJA IN/ALI PRAKSE V OKVIRU PROGRAMA ERASMUS+ 2024-2025

Odprt je javni razpis za zbiranje kandidatov za kratkoročno mobilnost doktorskih študentov v okviru programa ERASMUS+ v študijskem letu 2024/2025.

04. junij 2024 | Študij, Mednarodno sodelovanje, ERASMUS

Javni razpis za mlade raziskovalce

Vabimo vas, da si podrobneje ogledate JAVNI RAZPIS za MLADE RAZISKOVALCE, ki je bil objavljen 4. 6. 2024. Rok za prijavo kandidatov je skladno s predvideno časovnico 14. junij 2024 do 13. ure.

04. junij 2024 | Študij, Raziskave, MR

Javna objava prostega delovnega mesta: Visokošolski učitelj – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo razpisuje prosto delovno mesto: Visokošolski učitelj – m/ž. Rok za prijavo: do 31. 7. 2024.

31. maj 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: Visokošolski učitelj – m/ž

31. maj 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Preizkusno predavanje: dr. KLEMEN KORASA, mag. farm.

Vabimo vas, da se udeležite javnega preizkusnega predavanja z naslovom: »Kontinuirana proizvodnja zdravil« , ki ga bo imel dr. KLEMEN KORASA, mag. farm. pred izvolitvijo v naziv docenta za področje farmacevtske tehnologije.

22. maj 2024 | Fakulteta, Predavanje

Oglas za mesto raziskovalca s podiplomskim usposabljanjem do doktorata znanosti

V sodelovanju s farmacevtskim podjetjem Lek d. d. vam tudi v letošnjem letu, izven instituta mladega raziskovalca, ponujamo podiplomsko usposabljanje do doktorata znanosti (s pričetkom v študijskem letu 2024/2025), in sicer na treh industrijsko relevantnih tematikah, ki vključujejo raziskovalno delo v raziskovalno-razvojnih laboratorijih Leka, člana skupine Sandoz. Več informacij v prilogi. Vabimo vse motivirane študentke in študente, ki zaključujete magistrske študijske programe (EM FAR, IND FAR, LBM), da se odzovete na ponujeno priložnost. Rok za oddajo interesa (življenjepis in motivacijsko pismo) je 5. junij 2024 do 16. ure na igor.locatelli@ffa.uni-lj.si.

21. maj 2024 | Fakulteta

Javna objava prostega delovnega mesta: Samostojni strokovni delavec VII/2 (I) – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo razpisuje prosto delovno mesto: Samostojni strokovni delavec VII/2 – m/ž. Rok za prijavo: do 11. 6. 2024.

21. maj 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Odziv rektorja Univerze v Ljubljani po srečanju s študentkami in študenti na UL FDV

Na Univerzi v Ljubljani obsojamo vse kršitve mednarodnega prava, vključno z mednarodnim humanitarnim pravom in pravom človekovih pravic v Gazi in na okupiranem palestinskem ozemlju.

17. maj 2024 | Fakulteta

KNJIŽNICA - NOVOSTI

V konzorciju COSEC smo za leto 2024 pridobili nekatere ugodnosti pri objavljanju člankov v odprtem dostopu (popusti in vavčerji za stroške objav člankov oz. APC).

15. maj 2024 | Knjižnica

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Bojana Pinter, dr. med. pred izvolitvijo v naziv redne profesorice

Univerza v Ljubljani, Medicinska fakulteta, Vrazov trg 2, obvešča, da bo imela izr. prof. dr. Bojana Pinter, dr. med., nastopno predavanje pred izvolitvijo v naziv redne profesorice za področje ginekologija in porodništvo.

10. maj 2024 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja