Strokovno izpopolnjevanje s področja farmacije

Fakulteta za farmacijo, Univerze v Ljubljani (UL FFA) vljudno vabi na strokovno izpopolnjevanje s področja farmacije na temo "Prehranska dopolnila: dejstva, izzivi in trendi", ki bo potekalo 11. in 17. septembra 2024.

18. julij 2024 | Fakulteta

VPISI NA INTERDISCIPLINARNEM DOKTORSKEM ŠTUDIJSKEM PROGRAMU BIOMEDICINA V ŠTUD. L. 2024/25

Vpisi v 1. letnik interdisciplinarnega doktorskega študijskega programa Biomedicina bodo potekali na oddaljen način od 9. 9. 2024 do 25. 9. 2024. Navodila za vpis bodo kandidatom poslana po e-pošti.

10. julij 2024 | Študij

Razpis Erasmus+ SMP 2024-25

Prijavo na razpis lahko odda le študent, ki že ima izbranega delodajalca in urejen Erasmus+ študijski sporazum za praktično usposabljanje ter ob prijavi izkazuje izpolnjevanje razpisnih pogojev za celotni čas mobilnosti (izvzeti so mladi diplomanti, kjer je pogoj, da prijavo oddajo še v času, ko imajo status in še niso zaključili študija).

01. julij 2024 | Študij, ERASMUS

Obzorje novih zdravil, sekcija farmacevtskih znanosti SFD na UL FFA

V okviru sekcije farmacevtskih znanosti SFD se poskuša obuditi strokovno-znanstvena srečanja na temo novo prihajajočih zdravil ter jih osvetliti iz različnih zornih kotov. Takšno srečanja je potekalo 10. 6. 2024 v okviru gostovanja na Fakulteti za farmacijo.

26. junij 2024 | Fakulteta

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. URBAN ŠVAJGER, mag. farm

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imel izr. prof. dr. URBAN ŠVAJGER, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja za področje farmacevtske biokemije javno predavanje

21. junij 2024 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javna objava prostega delovnega mesta: RAZISKOVALEC – m/ž

Javna objava prostega delovnega mesta: RAZISKOVALEC – m/ž. Rok za prijavo: do 5. 7. 2024

20. junij 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Vpisi v štud. l. 2024/25 – študijski programi 1. in 2. stopnje ter navodilo za oddajo vlog za Komisijo za študijsko področje

Obveščamo vas, da bo vpis v štud. l. 2024/25 potekal po naslednjem razporedu

19. junij 2024 | Študij

Spremenjeni pogoji za vpis (v 1. letnik), v štud. l. 2025/26 za UN Laboratorijska biomedicina in UN Kozmetologija

Obveščamo vas, da se bodo za vpis v 1. letnik v štud. l. 2025/26 spremenili pogoji za vpis v univerzitetni študijski program Laboratorijska biomedicina in univerzitetni študijski program Kozmetologija.

12. junij 2024 | Študij

Javno predavanje z naslovom: Pestrost spojin v hrani, izr. prof. dr. Tomaž Polak pred izvolitvijo v naziv redni profesor

Biotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Tomaž Polak pred izvolitvijo v naziv redni profesor za področje Tehnologije živil živalskega izvora javno predavanje z naslovom: Pestrost spojin v hrani.

07. junij 2024 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Prehod v prenovljeni študijski program S2 Laboratorijska biomedicina

V štud. letu 2024/25 bo UL FFA začela izvajati prenovljeni študijski program S2 Laboratorijska biomedicina (1. letnik, gen. vpisa 2024/25)

07. junij 2024 | Študij