logo_new_si

Spremenjeni pogoji za vpis (v 1. letnik), v štud. l. 2025/26 za UN Laboratorijska biomedicina in UN Kozmetologija

Obveščamo vas, da se bodo za vpis v 1. letnik v štud. l. 2025/26 spremenili pogoji za vpis v univerzitetni študijski program Laboratorijska biomedicina in univerzitetni študijski program Kozmetologija.

12. junij 2024 | Študij

Javno predavanje z naslovom: Pestrost spojin v hrani, izr. prof. dr. Tomaž Polak pred izvolitvijo v naziv redni profesor

Biotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Tomaž Polak pred izvolitvijo v naziv redni profesor za področje Tehnologije živil živalskega izvora javno predavanje z naslovom: Pestrost spojin v hrani.

07. junij 2024 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Prehod v prenovljeni študijski program S2 Laboratorijska biomedicina

V štud. letu 2024/25 bo UL FFA začela izvajati prenovljeni študijski program S2 Laboratorijska biomedicina (1. letnik, gen. vpisa 2024/25)

07. junij 2024 | Študij

JAVNI RAZPIS ZA ZBIRANJE KANDIDATOV ZA KRATKOROČNO MOBILNOST DOKTORSKIH ŠTUDENTOV Z NAMENOM ŠTUDIJA IN/ALI PRAKSE V OKVIRU PROGRAMA ERASMUS+ 2024-2025

Odprt je javni razpis za zbiranje kandidatov za kratkoročno mobilnost doktorskih študentov v okviru programa ERASMUS+ v študijskem letu 2024/2025.

04. junij 2024 | Študij, Mednarodno sodelovanje, ERASMUS

Javni razpis za mlade raziskovalce

Vabimo vas, da si podrobneje ogledate JAVNI RAZPIS za MLADE RAZISKOVALCE, ki je bil objavljen 4. 6. 2024. Rok za prijavo kandidatov je skladno s predvideno časovnico 14. junij 2024 do 13. ure.

04. junij 2024 | Študij, Raziskave, MR

Javna objava prostega delovnega mesta: Visokošolski učitelj – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo razpisuje prosto delovno mesto: Visokošolski učitelj – m/ž. Rok za prijavo: do 31. 7. 2024.

31. maj 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: Visokošolski učitelj – m/ž

31. maj 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Preizkusno predavanje: dr. KLEMEN KORASA, mag. farm.

Vabimo vas, da se udeležite javnega preizkusnega predavanja z naslovom: »Kontinuirana proizvodnja zdravil« , ki ga bo imel dr. KLEMEN KORASA, mag. farm. pred izvolitvijo v naziv docenta za področje farmacevtske tehnologije.

22. maj 2024 | Fakulteta, Predavanje

Oglas za mesto raziskovalca s podiplomskim usposabljanjem do doktorata znanosti

V sodelovanju s farmacevtskim podjetjem Lek d. d. vam tudi v letošnjem letu, izven instituta mladega raziskovalca, ponujamo podiplomsko usposabljanje do doktorata znanosti (s pričetkom v študijskem letu 2024/2025), in sicer na treh industrijsko relevantnih tematikah, ki vključujejo raziskovalno delo v raziskovalno-razvojnih laboratorijih Leka, člana skupine Sandoz. Več informacij v prilogi. Vabimo vse motivirane študentke in študente, ki zaključujete magistrske študijske programe (EM FAR, IND FAR, LBM), da se odzovete na ponujeno priložnost. Rok za oddajo interesa (življenjepis in motivacijsko pismo) je 5. junij 2024 do 16. ure na igor.locatelli@ffa.uni-lj.si.

21. maj 2024 | Fakulteta

Javna objava prostega delovnega mesta: Samostojni strokovni delavec VII/2 (I) – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo razpisuje prosto delovno mesto: Samostojni strokovni delavec VII/2 – m/ž. Rok za prijavo: do 11. 6. 2024.

21. maj 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta