logo_new_si

Zagovor doktorske disertacije: MAJA KOKOT, mag. farm.

Obveščamo vas, da bo MAJA KOKOT, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom: Strukturno podprto načrtovanje in optimizacija selektivne toksičnosti novih zaviralcev bakterijske topoizomeraze tipa II

21. februar 2024 | Študij

OBVESTILO DELOVANJU KNJIŽNICE

Dne 22. 2. in 23. 2. 2024 ne bo knjižne izposoje zaradi odsotnosti! Gradivo, ki ga vračate, pustite na recepciji fakultete.

21. februar 2024 | Knjižnica

OBVESTILO DELOVANJU KNJIŽNICE - NOVOSTI

21. februar 2024 | Knjižnica

Obisk profesorjev Fakultete za farmacijo Univerze v Bratislavi

Od 12.2. do 16.2. je bila na obisku UL FFA delegacija iz Univerze Komenskega v Bratislavi, profesorica Zuzana Kiliánová in profesor Gabriel Dóka.

19. februar 2024 | Fakulteta

Informativni dan 2024

Obveščamo vas, da zaradi tehničnih težav informativni dan za univerzitetni študijski program Laboratorijska biomedicina, v soboto, 17. 2. 2024 ni možno izvesti na daljavo in bo organiziran (samo »na daljavo«) v ponedeljek, 19. 2. 2024 ob 15.00.

17. februar 2024 | Fakulteta

54. KRKINE NAGRADE: PRILOŽNOST ZA NOVE RAZISKOVALNE DOSEŽKE

Izšel je razpis za 54. Krkine nagrade in z njim vabilo vsem vam, mladim raziskovalcem, da predstavite rezultate svojega raziskovalnega dela.

14. februar 2024 | Fakulteta, Študij

Javna objava prostega delovnega mesta: POMOČNIK TAJNIKA ČLANICE VII/2 – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo razpisuje prosto delovno mesto: POMOČNIK TAJNIKA ČLANICE VII/2 – m/ž. Rok za prijavo: do 29.2.2024

06. februar 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Informativni dan UL FFA 2024

Na Univerzi v Ljubljani, Fakulteti za farmacijo (UL FFA) želimo, da bodoči študenti pridobite čim več uporabnih ter koristnih informacij pred življenjsko pomembno odločitvijo.

06. februar 2024 | Fakulteta

Javno predavanje: izr. prof. dr. Jasmina Primožič, dr. dent. med., nastopno predavanje pred izvolitvijo v naziv redne profesorice

Univerza v Ljubljani, Medicinska fakulteta, Vrazov trg 2, obvešča, da bo imela izr. prof. dr. Jasmina Primožič, dr. dent. med., nastopno predavanje pred izvolitvijo v naziv redne profesorice za področje zobna in čeljustna ortopedija

01. februar 2024 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja