Zagovor doktorske disertacije: MAŠA STERLE, mag. farm.

Obveščamo vas, da bo MAŠA STERLE, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom: »Načrtovanje, sinteza in vrednotenje neplanarnih benzotiazolnih zaviralcev bakterijskih topoizomeraz z razširjenim spektrom delovanja«

20. november 2023 | Študij

Zagovor doktorske disertacije: KLEMEN KREFT, mag. farm.

Obveščamo vas, da bo KLEMEN KREFT, mag. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom: »Optimizacija procesov in formulacij pri 3D tiskanju tablet«

20. november 2023 | Študij

Zagovor doktorske disertacije: ČRT DRAGAR, mag. farm.

Obveščamo vas, da bo ČRT DRAGAR, mag. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom: »Razvoj nanovlaken z magnetnimi nanodelci za uporabo v biomedicini«

09. november 2023 | Študij

Javno predavanje: dr. Tanja Kajtna pred izvolitvijo v naziv redne profesorice

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imela DR. TANJA KAJTNA pred izvolitvijo v naziv redne profesorice javno predavanje z naslovom: “Biti ali ne biti športna psihologinja - interdisciplinarnost v praksi”

30. oktober 2023 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javno preizkusno predavanje - asist. dr. Barbara Sterle Zorec

Predavanje z naslovom »Metode sterilizacije« bo potekalo v sredo 8. novembra 2023, ob 8. uri v predavalnici P2.

27. oktober 2023 | Fakulteta, Predavanje

Inavguracijsko predavanje izr. prof. dr. Jelke Lindič, dr. med., pred izvolitvijo v naziv redne profesorice. Predavanje z naslovom Kaj je naše igrišče? bo v sredo, 15. novembra 2023, ob 12.30 v Srednji predavalnici UL Medicinske fakultete na Korytkovi 2.

27. oktober 2023 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javna objava prostega delovnega mesta: ASISTENT – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo razpisuje prosto delovno mesto: ASISTENT – m/ž (Katedra za klinično biokemijo). Rok za prijavo: do 6. 11. 2023

25. oktober 2023 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Razpis volitev v Študentski svet UL FFA (ŠS FFA) za študijsko leto 2023/24

Volitve v ŠS FFA za študijsko leto 2023/2024 se izvedejo dne 6. 11. 2023, od 9. do 16. ure, s pomočjo sistema Simply Voting. Volilni upravičenci bodo svoj glas lahko oddali elektronsko z uporabo študentske identitete. Sklep o razpisu volitev objavljamo v prilogi.

23. oktober 2023 | Fakulteta

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Damjan Kovač, dr. med., pred izvolitvijo v naziv redni profesor. Predavanje z naslovom Kostno-mineralna bolezen po presaditve ledvice bo v ponedeljek, 13. novembra 2023, ob 13. uri v Srednji predavalnici UL Medicinske fakultete na Korytkovi 2.

20. oktober 2023 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javna objava prostega delovnega mesta: VISOKOŠOLSKI UČITELJ – M/Ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto: VISOKOŠOLSKI UČITELJ – M/Ž s krajšim delovnim časom (5 %). Rok za prijavo: do 2. 11. 2023

19. oktober 2023 | Fakulteta, Prosta delovna mesta