Preizkusno predavanje: asist. dr. NANČA ČEBRON LIPOVEC, mag. farm.

Vabimo vas, da se udeležite javnega preizkusnega predavanja z naslovom: »Metaanaliza v farmakoekonomiki: Orodje za informirane odločitve v zdravstvu« ki ga bo imela asist. dr. NANČA ČEBRON LIPOVEC, mag. farm. pred izvolitvijo v naziv docentke za področje socialne farmacije

02. april 2024 | Fakulteta, Predavanje

Vabilo na predavanje: prof. Barbara Richichi (GlycoFluoNano Lab, Department of Chemistry ‘Ugo Schiff’, University of Florence, Italy)

Vabimo vas na predavanje, ki ga bo imela gostujoča profesorica: prof. Barbara Richichi (GlycoFluoNano Lab, Department of Chemistry ‘Ugo Schiff’, University of Florence, Italy)

13. marec 2024 | Fakulteta, Predavanje

Preizkusno predavanje: asist. dr. MAJA BJELOŠEVIĆ ŽIBERNA, mag. ind. farm.

Vabimo vas, da se udeležite javnega preizkusnega predavanja z naslovom: »Oralne farmacevtske oblike« ki ga bo imela asist. dr. MAJA BJELOŠEVIĆ ŽIBERNA, mag. ind. farm. pred izvolitvijo v naziv docentke za področje farmacevtske tehnologije

13. marec 2024 | Fakulteta, Predavanje

Javno preizkusno predavanje - asist. dr. Barbara Sterle Zorec

Predavanje z naslovom »Metode sterilizacije« bo potekalo v sredo 8. novembra 2023, ob 8. uri v predavalnici P2.

27. oktober 2023 | Fakulteta, Predavanje

Vabilo na nastopno predavanje BF - izr. prof. dr. Gregor Belušič

Biotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Gregor Belušič pred izvolitvijo v naziv redni profesor za področje Fiziologija živali javno predavanje z naslovom »Prostorska in funkcionalna organizacija mozaika v mrežnici muh in metuljev«. Javno predavanje bo v četrtek 14. 9. 2023 ob 14.00 uri v predavalnici B1, Oddelek za biologijo, Ljubljana, Večna pot 111, UL BF. Vljudno vabljeni!

25. avgust 2023 | Fakulteta, Predavanje

ScienceBEAT

Farmacevtsko podjetje Lek, član skupine Sandoz, v sodelovanju z Ljubljanskim univerzitetnim inkubatorjem in agencijo Spirit organizira vrhunski znanstveni in strokovni dogodek ScienceBEAT, ki bo potekal od 7. do 10. 9. 2023 v Ljubljani in Lendavi.

29. maj 2023 | Fakulteta, Študij, Predavanje

Vabilo na javno predavanje asist.dr. Ana Mitrović, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv docentke

Vabimo vas na javno preizkusno predavanje, ki ga bo imela asist. dr. Ana Mitrović, mag. farm., v postopku izvolitve v naziv docentke za področje farmacevtske biokemije. Predavanje z naslovom »Peptidazni inhibitorji pri raku« bo potekalo v okviru predmeta Biokemija nastanka in napredovanja raka, v torek 19. aprila 2022, ob 11.00 v predavalnici P2 (1. nadstropje UL FFA).

11. april 2022 | Fakulteta, Študij, Predavanje

Vabilo na predavanje gostujočega profesorja Assoc. Prof. RNDr. Jan Hošek, Ph.D.: 21. 1. 2022

Vabimo vas na predavanje, ki ga bo imel gostujoči profesor Assoc. Prof. RNDr. Jan Hošek, Ph.D., Masarykova univerzita | Faculty of Pharmacy, Department of Molecular Pharmacy, Brno, Czech Republic. Predavanje z naslovom Yeast glucan particles – bioactive drug vehicles: How can baker‘s yeast combat against inflammatory diseases bo potekalo v petek, 21. 1. 2022 ob 12. uri, na Univerzi v Ljubljani, Fakulteti za farmacijo, preko zoom povezave https://uni-lj-si.zoom.us/j/97496345828, Meeting ID: 974 9634 5828.

19. januar 2022 | Fakulteta, Predavanje

Vabilo na javno predavanje dr. Žane Temove Rakuša, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv docentke

Vabimo vas, da se udeležite javnega preizkusnega predavanja, ki ga bo imela asist. dr. Žane Temova Rakuša, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv docentke za področje farmacevtske tehnologije in biofarmacije, v sredo, 5. januarja 2022, ob 11.30 uri.

27. december 2021 | Fakulteta, Predavanje

Vabilo na predavanje "Presejalni test z rentgensko difrakcijo na kristalih glavne proteaze razkril zaviralce virusa SARS-CoV-2"

Vabimo vas na 4. predavanje iz sklopa "Kolokviji na IJS" v letu 2020/21, ki bo v petek, 16. aprila 2021, ob 13. uri. Predavanje bo v spletnem konferenčnem sistemu Zoom. Podrobnosti so objavljene v celotni objavi vabila.

14. april 2021 | Fakulteta, Predavanje