Javna objava prostega delovnega mesta: Raziskovalec - m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto raziskovalca -m/ž. Rok za prijavo je 15. 7. 2022.

01. julij 2022 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: Raziskovalec - m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mestoraziskovalca -m/ž. Rok za prijavo je 15. 7. 2022.

01. julij 2022 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna mednarodna objava prostega delovnega mesta: Visokošolski učitelj - m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto visokošolskega učitelja – m/ž. Rok za prijavo je 6. 7. 2022.

25. maj 2022 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: Asistent z doktoratom - M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta z doktoratom – m/ž. Rok za prijavo je 15. 2. 2022.

24. januar 2022 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: Pomočnik tajnika članice - M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto pomočnika tajnika članice VII/2 – m/ž. Rok za prijavo je 5. 11. 2021.

18. oktober 2021 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: Samostojni strokovni delavec - M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto samostojnega strokovnega sodelavca VII/2 – m/ž. Rok za prijavo je 5. 11. 2021.

12. oktober 2021 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: Vodja finančno-računovodske službe - M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto vodje finančno-računovodske službe – m/ž. Rok za prijavo je 22. 9. 2021.

08. september 2021 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: Samostojni strokovni delavec VII/1 – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto samostojnega strokovnega delavce VII-1– m/Z. Rok za prijavo je 20. 6. 2021.

07. junij 2021 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: Asistent z doktoratom - m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta z doktoratom – m/ž. Rok za prijavo je 20. 6. 2021.

27. maj 2021 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: Samostojni strokovni delavec VII/1 – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto samostojnega strokovnega delavca – m/ž. Rok za prijavo je 13. 6. 2021.

26. maj 2021 | Fakulteta, Prosta delovna mesta