Športna ekskurzija UL FFA, februar 2023

Za zaposlene na Fakulteti za farmacijo smo v okviru projekta Promocija zdravja na delovnem mestu organizirali športno ekskurzijo v Kranjsko goro.

03. februar 2023 | Fakulteta

INFORMATIVNI DAN 2023

Iščeš polje raznolikih kariernih priložnosti? Te zanimata kemija in biologija? Kaj pa odkrivanje novih vrst zdravil, eksperimentiranje v laboratoriju ter raziskave in razvoj novih terapij? Te zanima, kako izdelujemo kozmetične izdelke? Si morda želiš prispevati k splošnemu zdravju in dobremu počutju ljudi? Pridi na informativne dneve Fakultete za farmacijo Univerze v Ljubljani 17. in 18. 2. 2023 in spoznaj karierne možnosti študijskih programov, ki jih ponujamo. Več informacij v celotni novici.

13. januar 2023 | Fakulteta

Vabilo na 6. kongres Slovenskega toksikološkega društva

Slovensko toksikološko društvo organizira svoj 6. kongres z naslovom Prepovedane snovi v športu pri ljudeh in živalih, ki bo potekal 26.1.2023 na Fakulteti za farmacijo

11. januar 2023 | Fakulteta

Vabilo na javno predavanje, asist. dr. KATARINA BOLKO SELJAK, mag. farm.

Obveščamo vas, da bo imela asist. dr. KATARINA BOLKO SELJAK, mag. farm. pred izvolitvijo v naziv docentke za področje farmacevtske tehnologije, javno predavanje z naslovom »Kapsule«.

21. december 2022 | Fakulteta

Alpsko smučanje za študente na Krvavcu!

VSE ŠTUDENTE IN ŠTUDENTKE FF IN UL PRIČAKUJEMO NA KRVAVCU VSAK PETEK.

20. december 2022 | Fakulteta

Objava prostega delovnega mesta:ASISTENT – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto ASISTENT – m/ž . Rok za prijavo je 8.1.2023.

08. december 2022 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Matija Marolt, pred izvolitvijo v naziv redni profesor bo v sredo, 14. 12. 2022, ob 10:00, v predavalnici P20 Fakultete za računalništvo in informatiko, Večna pot 113, Ljubljana.

06. december 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

PUBLIC INTERNATIONAL JOB VACANCY ANNOUNCEMENT: RESEARCHER (m/f)

PUBLIC INTERNATIONAL JOB VACANCY ANNOUNCEMENT: RESEARCHER (m/f).Application deadline: December 16, 2022

06. december 2022 | Fakulteta

PUBLIC INTERNATIONAL JOB VACANCY ANNOUNCEMENT:ASSISTANT - RESEARCHER (m/f)

PUBLIC INTERNATIONAL JOB VACANCY ANNOUNCEMENT:ASSISTANT - RESEARCHER (m/f). Application deadline: December 16, 2022

06. december 2022 | Fakulteta

Objava prostega delovnega mesta:ASISTENT Z DOKTORATOM – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto ASISTENT Z DOKTORATOM – m/ž . Rok za prijavo je 16.12. 2022.

06. december 2022 | Fakulteta, Prosta delovna mesta