Raziskovalni dan Fakultete za farmacijo 2023

V sredo, 29.11.2023, je v okviru “Tedna univerze v Ljubljani” potekal Raziskovalni dan Fakultete za farmacijo 2023. Po jutranjem simpoziju, kjer so ključne izsledke svojih znanstveno-raziskovalnih dosežkov predstavile letošnje prejemnice dekanovih nagrad (dr. Aleša Bricelj, dr. Tanja Potrč, dr. Lara Slavec Janev, Nina K. Grilc ter dr. Maša Sterle), je v popoldanskem času sledila še slovesnost, na kateri smo po nagovoru dekana UL FFA prof. dr. Roka Dreu-a in slavnostnih predavanjih podelili še nagradi za življenjsko delo prof. dr. Matjažu Jerasu, mag. farm in prof. dr. Francu Vrečer, mag. farm. ter ostale fakultetne nagrade, priznanja ter fakultetne Prešernove nagrade. Vsem letošnjim prejemnicam in prejemnikom nagrad Fakultete za farmacijo iskreno čestitamo.

05. december 2023 | Fakulteta

Javno predavanje: dr. Barbara Šteh pred izvolitvijo v naziv redne profesorice

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imela dr. Barbara Šteh pred izvolitvijo v naziv redne profesorice. Javno predavanje bo v četrtek, 30. novembra, ob 16:00, v Modri sobi na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani, Aškerčeva cesta 2, 1000 Ljubljana.

27. november 2023 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Nastopno predavanje: izr. prof. dr. Martina Drevenšek, dr. dent. med.

Univerza v Ljubljani, Medicinska fakulteta, Vrazov trg 2, obvešča, da bo imela izr. prof. dr. Martina Drevenšek, dr. dent. med., nastopno predavanje pred izvolitvijo v naziv redne profesorice za področje zobna in čeljustna ortopedija.

27. november 2023 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javno predavanje: dr. Tanja Kajtna pred izvolitvijo v naziv redne profesorice

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imela DR. TANJA KAJTNA pred izvolitvijo v naziv redne profesorice javno predavanje z naslovom: “Biti ali ne biti športna psihologinja - interdisciplinarnost v praksi”

30. oktober 2023 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javno preizkusno predavanje - asist. dr. Barbara Sterle Zorec

Predavanje z naslovom »Metode sterilizacije« bo potekalo v sredo 8. novembra 2023, ob 8. uri v predavalnici P2.

27. oktober 2023 | Fakulteta, Predavanje

Inavguracijsko predavanje izr. prof. dr. Jelke Lindič, dr. med., pred izvolitvijo v naziv redne profesorice. Predavanje z naslovom Kaj je naše igrišče? bo v sredo, 15. novembra 2023, ob 12.30 v Srednji predavalnici UL Medicinske fakultete na Korytkovi 2.

27. oktober 2023 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javna objava prostega delovnega mesta: ASISTENT – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo razpisuje prosto delovno mesto: ASISTENT – m/ž (Katedra za klinično biokemijo). Rok za prijavo: do 6. 11. 2023

25. oktober 2023 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Razpis volitev v Študentski svet UL FFA (ŠS FFA) za študijsko leto 2023/24

Volitve v ŠS FFA za študijsko leto 2023/2024 se izvedejo dne 6. 11. 2023, od 9. do 16. ure, s pomočjo sistema Simply Voting. Volilni upravičenci bodo svoj glas lahko oddali elektronsko z uporabo študentske identitete. Sklep o razpisu volitev objavljamo v prilogi.

23. oktober 2023 | Fakulteta

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Damjan Kovač, dr. med., pred izvolitvijo v naziv redni profesor. Predavanje z naslovom Kostno-mineralna bolezen po presaditve ledvice bo v ponedeljek, 13. novembra 2023, ob 13. uri v Srednji predavalnici UL Medicinske fakultete na Korytkovi 2.

20. oktober 2023 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javna objava prostega delovnega mesta: VISOKOŠOLSKI UČITELJ – M/Ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto: VISOKOŠOLSKI UČITELJ – M/Ž s krajšim delovnim časom (5 %). Rok za prijavo: do 2. 11. 2023

19. oktober 2023 | Fakulteta, Prosta delovna mesta