logo_new_si

Javna objava prostega delovnega mesta: SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/2 – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo razpisuje prosto delovno mesto: SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/2 – m/ž. Rok za prijavo: do 7. 1. 2024

20. december 2023 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: VODJA SLUŽBE NA UNIVERZI VII/2 (I) – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo razpisuje prosto delovno mesto: VODJA SLUŽBE NA UNIVERZI VII/2 (I) – m/ž. Rok za prijavo: do 17. 12. 2023

08. december 2023 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/2 – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo razpisuje prosto delovno mesto: SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/2 – m/ž. Rok za prijavo: do 17. 12. 2023

08. december 2023 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Razpis ERASMUS+ SMS 2024/2025

Odprt je razpis za zbiranje kandidatov za mobilnost z namenom študija v okviru programa ERASMUS+ v študijskem letu 2024/2025. Na razpis se lahko prijavite, če imate namen del študijskih obveznosti opraviti v tujini, na kateri od naših partnerskih inštitucij v času od 1. junija 2024 do najkasneje 30. septembra 2025.

08. december 2023 | Študij, Mednarodno sodelovanje, ERASMUS

Raziskovalni dan Fakultete za farmacijo 2023

V sredo, 29.11.2023, je v okviru “Tedna univerze v Ljubljani” potekal Raziskovalni dan Fakultete za farmacijo 2023. Po jutranjem simpoziju, kjer so ključne izsledke svojih znanstveno-raziskovalnih dosežkov predstavile letošnje prejemnice dekanovih nagrad (dr. Aleša Bricelj, dr. Tanja Potrč, dr. Lara Slavec Janev, Nina K. Grilc ter dr. Maša Sterle), je v popoldanskem času sledila še slovesnost, na kateri smo po nagovoru dekana UL FFA prof. dr. Roka Dreu-a in slavnostnih predavanjih podelili še nagradi za življenjsko delo prof. dr. Matjažu Jerasu, mag. farm in prof. dr. Francu Vrečer, mag. farm. ter ostale fakultetne nagrade, priznanja ter fakultetne Prešernove nagrade. Vsem letošnjim prejemnicam in prejemnikom nagrad Fakultete za farmacijo iskreno čestitamo.

05. december 2023 | Fakulteta

Javno predavanje: dr. Barbara Šteh pred izvolitvijo v naziv redne profesorice

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imela dr. Barbara Šteh pred izvolitvijo v naziv redne profesorice. Javno predavanje bo v četrtek, 30. novembra, ob 16:00, v Modri sobi na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani, Aškerčeva cesta 2, 1000 Ljubljana.

27. november 2023 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Nastopno predavanje: izr. prof. dr. Martina Drevenšek, dr. dent. med.

Univerza v Ljubljani, Medicinska fakulteta, Vrazov trg 2, obvešča, da bo imela izr. prof. dr. Martina Drevenšek, dr. dent. med., nastopno predavanje pred izvolitvijo v naziv redne profesorice za področje zobna in čeljustna ortopedija.

27. november 2023 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javno predavanje: dr. Tanja Kajtna pred izvolitvijo v naziv redne profesorice

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imela DR. TANJA KAJTNA pred izvolitvijo v naziv redne profesorice javno predavanje z naslovom: “Biti ali ne biti športna psihologinja - interdisciplinarnost v praksi”

30. oktober 2023 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javno preizkusno predavanje - asist. dr. Barbara Sterle Zorec

Predavanje z naslovom »Metode sterilizacije« bo potekalo v sredo 8. novembra 2023, ob 8. uri v predavalnici P2.

27. oktober 2023 | Fakulteta, Predavanje

Inavguracijsko predavanje izr. prof. dr. Jelke Lindič, dr. med., pred izvolitvijo v naziv redne profesorice. Predavanje z naslovom Kaj je naše igrišče? bo v sredo, 15. novembra 2023, ob 12.30 v Srednji predavalnici UL Medicinske fakultete na Korytkovi 2.

27. oktober 2023 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja