Vabilo na predavanje gostujočega profesorja Assoc. Prof. RNDr. Jan Hošek, Ph.D.: 21. 1. 2022

Vabimo vas na predavanje, ki ga bo imel gostujoči profesor Assoc. Prof. RNDr. Jan Hošek, Ph.D., Masarykova univerzita | Faculty of Pharmacy, Department of Molecular Pharmacy, Brno, Czech Republic. Predavanje z naslovom Yeast glucan particles – bioactive drug vehicles: How can baker‘s yeast combat against inflammatory diseases bo potekalo v petek, 21. 1. 2022 ob 12. uri, na Univerzi v Ljubljani, Fakulteti za farmacijo, preko zoom povezave https://uni-lj-si.zoom.us/j/97496345828, Meeting ID: 974 9634 5828.

19. januar 2022 | Fakulteta, Predavanje

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Mitja Kolar, univ. dipl. kem., pred izvolitvijo v naziv redni profesor javno predavanje

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Mitja Kolar,univ. dipl. kem., pred izvolitvijo v naziv redni profesor javno predavanje z naslovom: “Modifikacije elektrodnih materialov in njihova uporaba v analizni kemiji” Predavanje bo v četrtek, dne 27. 1. 2022, ob 11. uri v Predavalnici št. 1 na Fakulteti za Kemijo in kemijsko tehnologijo UL, Večna pot 113 v Ljubljani

07. januar 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Vabilo na javno predavanje dr. Žane Temove Rakuša, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv docentke

Vabimo vas, da se udeležite javnega preizkusnega predavanja, ki ga bo imela asist. dr. Žane Temova Rakuša, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv docentke za področje farmacevtske tehnologije in biofarmacije, v sredo, 5. januarja 2022, ob 11.30 uri.

27. december 2021 | Fakulteta, Predavanje

Vabilo na javno predavanje izr. prof. dr. JERNEJ FESEL KAMENIK pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja

Fakulteta za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imel izr. prof. dr. JERNEJ FESEL KAMENIK pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja za področje Fizika javno predavanje, ki bo v ponedeljek, 27. 12. 2021 ob 16:15 uri preko videokonference na povezavi: https://uni-lj-si.zoom.us/j/98008895298

16. december 2021 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Vabilo na javno predavanje izr. prof. dr. Danijela Skočaja pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja

UL FRI obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Danijel Skočaj pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja javno predavanje v četrtek, 9. 12. 2021, ob 14.15 uri, v predavalnici P19 Fakultete za računalništvo in informatiko, Večna pot 113, Ljubljana.

06. december 2021 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Zahvala za donacijo

Fakulteta za farmacijo UL je bogatejša za izjemno zbirko strokovnih in znanstvenih revij, publikacij in časopisov, ki jih je nesebično doniral g. Zmago Jelinčič Plemeniti, mag. farm. Več v novici.

01. december 2021 | Fakulteta

RAZISKOVALNI DAN FAKULTETE ZA FARMACIJO 2021

​Ponovno vljudno vabljeni na fakultetno prireditev v okviru »Tedna Univerze v Ljubljani«,ki bo jutri, 1. decembra 2021, s pričetkom ob 8.30.

30. november 2021 | Fakulteta

3P: Pripravljeni na podjetniško pot?

Morda razmišljate o lastni podjetniški poti? Bi radi uresničili svojo idejo ali hobi, pa ne veste, kako? Se sprašujete, ali je podjetniška pot prava za vas? Kako se tega lotevajo drugi? Ali pa bi le radi spoznali, kaj vse obsega podjetništvo? Potem ne zamudite že tradicionalnega dogodka 3P: Pripravljeni na podjetniško pot?, ki bo potekal v sredo, 24. novembra 2021, ob 16.00 na spletu.

18. november 2021 | Študij, Karierni centri

Vabilo na Virtualni karierni sejem 2021

Od 22. do 28. novembra bo potekal Virtualni karierni sejem 2021 za srednješolce, na katerem se bo s ponosom predstavila tudi naša fakulteta. Več informacij in vstop na sejem na https://karierni-sejem.si/.

18. november 2021 | Fakulteta

25. Ljubljanski maraton

Maratonke in maratonci UL FFA, čestitamo vam za udeležbo na maratonu in pretečene kilometre. Bravo! Vodstvo UL FFA

08. november 2021 | Fakulteta