Inavguracijsko predavanje izr. prof. dr. Damjane Ključevšek pred izvolitvijo v naziv redne profesorice

UL MF obvešča, da bo imela izr. prof. dr. Damjana Ključevšek, dr. med., nastopno predavanje pred izvolitvijo v naziv redne profesorice za področje slikovna diagnostika v ponedeljek, 11. aprila 2022, ob 14. uri v Mali predavalnici" Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani, Korytkova 2, Ljubljana. Vabljeni.

05. april 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Vabilo na javno predavanje izr. prof. dr. Marka Dolinarja pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja

UL FKKT obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Marko Dolinar, univ. dipl. biol., pred izvolitvijo v naziv redni profesor javno predavanje v četrtek, dne 24. 3. 2022, ob 11. uri v predavalnici 1 na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo UL, Večna pot 113, 1000 Ljubljana. Vljudno vabljeni.

14. marec 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Vabilo na javno predavanje izr. prof. dr. Mojce Lunder

Obveščamo vas, da bo imela izr. prof. dr. Mojca Lunder javno predavanje pred izvolitvijo v naziv redne profesorice za področje farmacevtske biologije. Predavanje z naslovom »Peptidi kot zdravilne učinkovine«, bo v sredo 16. 3. 2022, ob 17. uri, v predavalnici P1 (pritličje) na UL FFA.

11. marec 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Inavguracisjko predavanje izr. prof. dr. Patricije Bulić pred izvolitvijo v naziv redne profesorice

Predavanje bo 8.3. 2022 ob 14. uri, v predavalnici P04 Fakultete za računalništvo in informatiko.

25. februar 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Intervju s prof. dr. Stanislavom Gobcem, Zoisovim nagrajencem, v oddaji Podobe Znanja

Intervju s prof. dr. Stanislavom Gobcem je dostopen na naslednji povezavi: https://ars.rtvslo.si/2022/01/podobe-znanja-stanislav-gobec/

11. februar 2022 | Fakulteta

Študenta UL FFA na OI 2022 v Pekingu

Anja Mandeljc in Miha Ličef, študenta UL FFA, sta se uvrstila na zimske olimpijske igre Beijing 2022. Oba tekmujeta v panogi tek na smučeh. Tekmi sta na programu OI 8. 2. 2022. Fakulteta za Farmacijo Univerze v Ljubljani ponosno navija za svoja študenta in jima želi veliko uspeha.

07. februar 2022 | Fakulteta

Inavguracijsko predavanje izr. prof. dr. Mojce Šraj pred izvolitvijo v naziv redne profesorice za področje Gradbeništvo in okoljsko inženirstvo

Predavanje bo 11. 2. 2022 ob 13. uri v svečani dvorani UL FGG.

03. februar 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Informativni dan UL FFA 2022

Udeležite se kratkih splošnih predstavitev naših programov, in sicer v petek, 11. februarja 2022, ob 10. uri, v petek, 11. februarja 2022, ob 13. uri, in v soboto, 12. februarja 2022, ob 10. uri. Predstavitve bodo potekale v živo na spletni platformi ZOOM. Obiščite Informativni dan UL FFA, da se prepričate, kako kvaliteten in perspektiven študij ponujamo na Fakulteti za farmacijo. Vljudno vabljeni!

01. februar 2022 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacija, Špela Žerovnik, mag. farm., 27. 1. 2022

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo ŠPELA ŽEROVNIK, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom »Dolgoročni klinični izidi zdravil za zdravljenje bolnikov s sladkorno boleznijo tipa 2« v četrtek, 27. januarja 2022, ob 16. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat ŠPELA ŽEROVNIK. Zainteresirana javnost pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo na elektronski naslov: doktorski.studij@ffa.uni-lj.si, najkasneje do srede, 26. 1. 2022, do 12. ure.

24. januar 2022 | Študij

SPREJMITE IZZIV IN SE PRIJAVITE NA RAZPIS ZA 52. KRKINE NAGRADE

Dijaki in študenti, vabimo vas, da se prijavite na razpis za 52. Krkine nagrade. To je vaša priložnost, da rezultate svojega raziskovalnega dela predstavite strokovnjakom in dosežete pomemben mejnik na izobraževalni poti. Raziskovalne naloge lahko do 6. julija 2022 oddate na spletni strani Krkinih nagrad.

24. januar 2022 | Fakulteta, Študij