Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Lea Pogačnik pred izvolitvijo v naziv redna profesorica

Biotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imela izr. prof. dr. Lea Pogačnik pred izvolitvijo v naziv redna profesorica za področje Agroživilska kemija javno predavanje v torek 14. 06. 2022 ob 11.00 uri v predavalnici Ž1 Oddelka za živilstvo, Ljubljana, Jamnikarjeva 101.

31. maj 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Gorazd Urbanič pred izvolitvijo v naziv redni profesor

Biotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Gorazd Urbanič pred izvolitvijo v naziv redni profesor za področje Ekologija javno predavanje v četrtek 09. 06. 2022 ob 13.00 uri v predavalnici B5, Oddelek za biologijo, Ljubljana, Večna pot 111.

31. maj 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2022

Odprt je razpis za Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2022. Prijaviti je mogoče tehnološke ali netehnološke inovacije ter inovativne podjetniške ideje. Prijavijo se lahko študentke/študenti, alumne/alumni, raziskovalke/raziskovalci. Rok za prijavo je 18. september 2022 do 23.59 ure.Več...

23. maj 2022 | Fakulteta, Študij

Hiša eksperimentov tudi letos organizira Znanstival, ki bo potekal med 27. in 29. majem 2022

Vabimo vas, da nas obiščete na 8. Vrtu eksperimentov v okviru 13. Znanstivala, kjer se bo na stojnici predstavila UL Fakulteta za farmacijo. Obiskovalci se bodo lahko preizkusili v izdelavi zdravila: po receptu in ob pomoči študentov farmacije bodo izdelali kremo z dišečim oljem. Starejši osnovnošolci bodo lahko izdelali srebrovo zrcalo, mlajši pa opazovali potovanje vode in barvil po zviti papirni brisački.

19. maj 2022 | Fakulteta

Mednarodni simpozij iz farmakometrike: Od tu do Kam? - prijave do 5. 6. 2022

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo vas vabi na enodnevni mednarodni izobraževalni poletni simpozij z naslovom Farmakometrika: od tu do kam? v torek, 28. junija 2022. Udeležba je brezplačna in omejena na 100 udeležencev. Podrobnejše informacije so objavljene v celotnem obvestilu in priloženih dokumentih. Vabljeni.

13. maj 2022 | Fakulteta, Študij

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Celar Franci Aco, pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja

Obveščamo vas, da bo imel izr. prof. dr. Celar Franci Aco, pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja za področje Varstvo rastlin.Predavanje z naslovom »Antagonistične glive Trichoderma spp. kot potencialni biotični agens v varstvu rastlin«, bo v četrtek 19. 05. 2022 ob 12.00. uri v predavalnici A4 Oddelka za agronomijo, Ljubljana, Jamnikarjeva 101.

26. april 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Rok Dreu, pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja

Obveščamo vas, da bo imel izr. prof. dr. Rok Dreu javno predavanje pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja za področje farmacevtske tehnologije. Predavanje z naslovom: »Zagotavljanje kakovosti obloženih pelet in tablet kot funkcija tehnološkega procesa«, bo v sredo 4. 5. 2022, ob 14. uri, v dvoriščni predavalnici (Pd) na UL FFA.

22. april 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

MREŽA ZAUPNIH OSEB NA ČLANICAH UNIVERZE V LJUBLJANI

Univerza v Ljubljani želi ustvarjati okolje, v katerem je zagotovljeno spoštovanje dostojanstva vseh oseb. V ta namen je na članicah vzpostavila mrežo zaupnih oseb za varovanje dostojanstva, na katere se lahko obrnejo študenti in zaposleni v primeru nasilja, spolnega in drugega nadlegovanja ter trpinčenja. Podrobneje o zaupnih osebah na UL FFA je dostopno na spletni podstrani Zaupna oseba.

12. april 2022 | Fakulteta

Vabilo na javno predavanje asist.dr. Ana Mitrović, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv docentke

Vabimo vas na javno preizkusno predavanje, ki ga bo imela asist. dr. Ana Mitrović, mag. farm., v postopku izvolitve v naziv docentke za področje farmacevtske biokemije. Predavanje z naslovom »Peptidazni inhibitorji pri raku« bo potekalo v okviru predmeta Biokemija nastanka in napredovanja raka, v torek 19. aprila 2022, ob 11.00 v predavalnici P2 (1. nadstropje UL FFA).

11. april 2022 | Fakulteta, Študij, Predavanje

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Žiga Jakopin, pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja

Obveščamo vas, da bo imel izr. prof. dr. Žiga Jakopin javno predavanje pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja za področje farmacevtske kemije. Predavanje z naslovom »Imunomodulacija kot umetnost možnega«, bo v četrtek 21. 4. 2022, ob 17. uri, v dvoriščni predavalnici (Pd) na UL FFA.

07. april 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja