Zagovor doktorske disertacije, Marcel Prikeržnik, mag. farm., 12. 5. 2022

Marcel Prikeržnik, mag. farm., bo zagovarjal doktorsko disertacijo v četrtek, 12. 5. 2022, ob 17:30, v predavalnici PD na UL FFA.

04. maj 2022 | Študij

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Celar Franci Aco, pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja

Obveščamo vas, da bo imel izr. prof. dr. Celar Franci Aco, pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja za področje Varstvo rastlin.Predavanje z naslovom »Antagonistične glive Trichoderma spp. kot potencialni biotični agens v varstvu rastlin«, bo v četrtek 19. 05. 2022 ob 12.00. uri v predavalnici A4 Oddelka za agronomijo, Ljubljana, Jamnikarjeva 101.

26. april 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Rok Dreu, pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja

Obveščamo vas, da bo imel izr. prof. dr. Rok Dreu javno predavanje pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja za področje farmacevtske tehnologije. Predavanje z naslovom: »Zagotavljanje kakovosti obloženih pelet in tablet kot funkcija tehnološkega procesa«, bo v sredo 4. 5. 2022, ob 14. uri, v dvoriščni predavalnici (Pd) na UL FFA.

22. april 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Educational Pharmacometrics Summer Symposium Pharmacometrics: from here to where?

In connection with PAGE 2022, the University of Ljubljana, Faculty of Pharmacy is organising a 1-day Educational Pharmacometrics Summer Symposium titled Pharmacometrics: from here to where? on Tuesday, 28th June 2022. The participation is free of charge and limited to 100 participants. Light lunch and coffee will be provided. To register please follow this link (open until 5th June). For more information please email: EPmxSS2022@gmail.com. More information...

13. april 2022 | Študij

MREŽA ZAUPNIH OSEB NA ČLANICAH UNIVERZE V LJUBLJANI

Univerza v Ljubljani želi ustvarjati okolje, v katerem je zagotovljeno spoštovanje dostojanstva vseh oseb. V ta namen je na članicah vzpostavila mrežo zaupnih oseb za varovanje dostojanstva, na katere se lahko obrnejo študenti in zaposleni v primeru nasilja, spolnega in drugega nadlegovanja ter trpinčenja. Podrobneje o zaupnih osebah na UL FFA je dostopno na spletni podstrani Zaupna oseba.

12. april 2022 | Fakulteta

Razpis za vpis v magistrske študijske programe v študijskem letu 2022/2023 in informativni dan 13. 5. 2022

UL Fakulteta za farmacijo objavlja razpis za vpis v magistrska študijska programa Industrijska farmacija in Laboratorijska biomedicina. Navodilo in razpis prosimo izvolite v prilogah obvestila. Hkrati vabimo na Informativni dan, ki bo potekal preko ZOOM povezave https://uni-lj-si.zoom.us/j/93244570059 v petek, 13. maja 2022, ob 15. uri.

11. april 2022 | Študij

Razpis ERASMUS+ SMP 2022 2023

Obveščamo vas, da je odprt razpis Erasmus+ SMP za š.l. 2022/23. Upravičeno obdobje razpisa je od 1.6.2022 do 30.9.2023. Seznam držav, ki ga študenti lahko izberejo: članice Evropske unije, Islandija, Lihtenštajn, Norveška, Severna Makedonija, Srbija in Turčija. Prijavo oddate v sistemu VIS, vendar šele ko imate z gostujočo institucijo že podpisan Learning Agreement. Vse informacije poiščete v priloženem razpisu.

11. april 2022 | Študij, Mednarodno sodelovanje, ERASMUS

Vabilo na javno predavanje asist.dr. Ana Mitrović, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv docentke

Vabimo vas na javno preizkusno predavanje, ki ga bo imela asist. dr. Ana Mitrović, mag. farm., v postopku izvolitve v naziv docentke za področje farmacevtske biokemije. Predavanje z naslovom »Peptidazni inhibitorji pri raku« bo potekalo v okviru predmeta Biokemija nastanka in napredovanja raka, v torek 19. aprila 2022, ob 11.00 v predavalnici P2 (1. nadstropje UL FFA).

11. april 2022 | Fakulteta, Študij, Predavanje

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Žiga Jakopin, pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja

Obveščamo vas, da bo imel izr. prof. dr. Žiga Jakopin javno predavanje pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja za področje farmacevtske kemije. Predavanje z naslovom »Imunomodulacija kot umetnost možnega«, bo v četrtek 21. 4. 2022, ob 17. uri, v dvoriščni predavalnici (Pd) na UL FFA.

07. april 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Inavguracijsko predavanje izr. prof. dr. Damjane Ključevšek pred izvolitvijo v naziv redne profesorice

UL MF obvešča, da bo imela izr. prof. dr. Damjana Ključevšek, dr. med., nastopno predavanje pred izvolitvijo v naziv redne profesorice za področje slikovna diagnostika v ponedeljek, 11. aprila 2022, ob 14. uri v Mali predavalnici" Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani, Korytkova 2, Ljubljana. Vabljeni.

05. april 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja