Zagovor doktorske disertacija, Špela Žerovnik, mag. farm., 27. 1. 2022

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo ŠPELA ŽEROVNIK, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom »Dolgoročni klinični izidi zdravil za zdravljenje bolnikov s sladkorno boleznijo tipa 2« v četrtek, 27. januarja 2022, ob 16. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat ŠPELA ŽEROVNIK. Zainteresirana javnost pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo na elektronski naslov: doktorski.studij@ffa.uni-lj.si, najkasneje do srede, 26. 1. 2022, do 12. ure.

24. januar 2022 | Študij

SPREJMITE IZZIV IN SE PRIJAVITE NA RAZPIS ZA 52. KRKINE NAGRADE

Dijaki in študenti, vabimo vas, da se prijavite na razpis za 52. Krkine nagrade. To je vaša priložnost, da rezultate svojega raziskovalnega dela predstavite strokovnjakom in dosežete pomemben mejnik na izobraževalni poti. Raziskovalne naloge lahko do 6. julija 2022 oddate na spletni strani Krkinih nagrad.

24. januar 2022 | Fakulteta, Študij

Razpisane štipendije za dodiplomsko raziskovanje EUTOPIA: rok prijave 28.2.2022

Zveza EUTOPIA razpisuje štipendije (do 1500 €) za dodiplomske študentke in študente z idejo za interdisciplinarni raziskovalni projekt. Raziskovanje bo potekalo v poletnem času na eni od članic zveze EUTOPIA (Univerza v Warwicku, Univerza Vrije v Bruslju, Univerza v Göteborgu, Univerza CY Cergy Pariz in Univerza Pompeu Fabra Barcelona). Glede na trenutne epidemiološke razmere bo omogočeno tudi delno spletno delo. Rok za prijavo je 28. februar 2022. Več informacij in povezava do prijavnega obrazca v celotni novici.

21. januar 2022 | Študij, Štipendije

Industrijska farmacija

Magistrski študijski program Industrijska farmacija, 2. stopnja traja 2 leti (4 semestre) in obsega: 120 kreditnih točk. Način študija: redni.

07. januar 2022 | Študij