Razpis za vodstvo ŠS FFA 2021

Objavljamo obvestilo Študentskega sveta Fakultete za farmacijo.

Odpiram razpis za vodstvo Študentskega sveta Fakultete za farmacijo (ŠS FFA), pridružene člane ŠS FFA in predstavnike študentov v organih UL FFA.

Proste so naslednje pozicije:

• Predsednik
• Podpredsednik
• Tajnik
• Glavni koordinator tutorjev študentov
• Glavni ERASMUS tutor
• Predstavnik študentov v Senatu UL FFA (3 mesta)
• Predstavnik študentov v Disciplinski komisiji UL FFA (2 mesti)
• Predstavnik študentov v Komisiji za kakovost (1 mesto)
• Predstavnik študentov v Komisiji za študijsko področje (1 mesto)
• Predstavnik študentov v Upravnem odboru UL FFA (1 mesto)
• Predstavniki študentov v Akademskem zboru UL FFA ( 24 mest)

Predsednik, podpredsednik in tajnik morajo biti tudi člani ŠS FFA (predstavniki letnikov), za ostale pozicije lahko kandidirajo VSI študenti fakultete.
Kandidatura mora vsebovati vaše osebne podatke (glej obrazec v prilogi) pozicijo, za katero kandidirate ter kratko motivacijo, zakaj kandidirate za pozicijo, dosedanje izkušnje, datum in lastnoročni ali digitalni podpis kandidata.

Rok za oddajo kandidature je 22.11. 2021 do 12:00 ure na e-naslov:
volitve.ssffa@gmail.com

Volitve bodo potekale
na konstitutivni seji ŠS FFA, ki bo potekala v ponedeljek, 22. 11.  2021, ob 17:00  na daljavo (MS Teams).

Za vsa vprašanja se lahko obrnete na predsednico ŠS FFA (Damijana Roškaric) preko aktualnih informacijskih kanalov ali na e-naslov: svet.ffa@gmail.com

Damijana Roškarič, predsednica ŠS FFA