Poletna šola: Kozmetologija danes in jutri

Kozmetologija je eno najhitreje razvijajočih se področij, razvoj kozmetičnih izdelkov pa vse bolj inovativen ter usmerjen k posamezniku in njegovim potrebam/željam. V okviru univerzitetnega študijskega programa »Kozmetologija«, na UL Fakulteti za farmacijo, študenti/ke spoznajo strokovne vsebine s  področja razvoja, proizvodnje in vrednotenja kozmetičnih izdelkov, udeležba na »Poletni šoli- Kozmetologija danes in jutri« znotraj razpisa »Pridobivanje praktičnih kompetenc študentov 1. in 2. stopnje v sodelovanju z okoljem«, pa bi še dodatno prispevala k izpopolnitvi njihovih kompetenc z vidika aplikativnih predavanj strokovnjakov iz domače industrije in praktičnega dela v laboratoriju. Obenem pa dogodek predstavlja priložnost za pridobivanje vpogleda na področje kozmetologije, tudi za študente/ke ostalih študijskih programov Univerze v Ljubljani.

Lepo vabljeni!

organizatorji Poletne šole 2022