"From Labs to Market" program za podjetne posameznike (hackathon + bootcamp)

Na Ljubljanskem univerzitetnem inkubatorju (LUI) v prihodnjih mesecih organizirajo virtualni program za podjetne študente: From Labs to Market. V okviru tega bodo podjetni posamezniki skušali poiskati poslovne priložnosti izbranih tehnologij slovenskih raziskovalcev. Na podlagi teh idej se bodo raziskovalci in podjetni posamezniki lahko povezali in potencialno nadaljevali skupno pot do uspeha na trgu oz. ustanovitve startupa. Več informacij o programu na povezavi: https://lui.si/novice/from-labs-to-market

19. april 2021 | Študij, Karierni centri, LUI

Vabilo na okroglo mizo: Prepoznavanje in preprečevanje nasilja v akademskem okolju

Karierni centri UL vabijo na okroglo mizo, na kateri se bomo pogovarjali o problematiki nasilja v akademskem okolju. Univerza v Ljubljani si želi ustvarjati okolje, v katerem se spoštuje dostojanstvo študentk in študentov ter zaposlenih. V letu 2020 so Univerzo v Ljubljani pretresli dogodki razkritij, ki nakazujejo, da je potreben večji poudarek ozaveščanju v zvezi z razumevanjem koncepta »dostojanstva«. Na dogodek se je potrebno prijaviti, vse podrobnosti v celotni objavi novice.

07. april 2021 | Študij, Karierni centri

Vabilo na on-line delavnico: COMMUNICATING YOUR SCIENCE EFFECTIVELY

Vabimo vas na webinar z naslovom Communicating Your Science Effectively / Komuniciranje znanosti – učinkovito pisno in ustno sporočanje, ki bo 17. 2. 2021 od 15:00 do 16:00, izvajalec bo dr. David Peralta. Webinar bo izveden v angleškem jeziku.

11. februar 2021 | Študij, Raziskave, Karierni centri