EAHP-EPSA Student Award 2022

Obveščamo vas o priložnosti, da se prijavite za študentsko nagrado za znanost za leto 2022, ki jo podeljuje EAHP (European Association of Hospital Pharmacy). Postopek podelitve se bo začel s spletnim seminarjem na temo "Kako napisati povzetek", ki bo potekal 26. maja 2021. Rok za oddajo povzetka je 15. november 2021. Več informacij objavljamo v celotni novici. Vabljeni.

14. maj 2021 | Študij, Mednarodno sodelovanje

TEASER INOVACIJSKI SKLAD

Inovacijski sklad Univerze v Ljubljani bo že drugo leto zapored sofinanciral perspektivne inovativne projekte v višini do 25.000 € in jim pomagal do višje stopnje tehnološke pripravljenosti. Razpis se bo odprl 1. junija. Za več informacij stopite v stik s pisarno za prenos znanja.

10. maj 2021 | Fakulteta, Študij

Young Researcher scholarship for the “High Scientific Level Stay” 2021 - new deadline: 27th May 2021

Francoski inštitut v Sloveniji ponuja Štipendije za kratko raziskovalno bivanje na visoki ravni (SSHN): 1 do 2 mesečni štipendiji (bivanje mora potekati med 1. julijem in 21. decembrom 2021) v višini 1.704 € na mesec; ter pomoč pri sprejemu in nastanitvi v Franciji s strani operaterja Campus France.

07. maj 2021 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Razpis za GO STYRIA štipendije za raziskovalno delo na Univerzi v Gradcu za leto 2021/22

Go Styria is a scholarship program for master and doctoral students as well as post-docs interested in a short term research stay (max. 4 months) in the context of their master, doctoral thesis or post-doc research. Details on the program call: https://international.uni-graz.at/en/incoming-exchange/go-styria-scholarship-programme/. Program deadlines are 20./22.

22. marec 2021 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije