Razpis za 46. Krkine nagrade

Krka, d. d., Novo mesto letos razpisuje že 46. Krkine nagrade, ki so namenjene študentom dodiplomskih, podiplomskih in doktorskih študijskih programov ter dijakom gimnazij in srednjih šol naravoslovnih in zdravstvenih smeri.

25. junij 2016 | Študij

Rok za dokončanje »starih« oz. predbolonjskih študijskih programov je 30.9.2016

Študente »starih« oz. predbolonjskih študijskih programov (10-semestrski študijski program UP Farmacija, VSP Laboratorijska biomedicina in doktorski študijski program Biomedicina) obveščamo, da morajo študij zaključiti do 30. septembra 2016. Pri tem je potrebno upoštevati tudi roke za prijavo teme za sejo senata.

20. junij 2016 | Študij

Nove spletne strani Fakultete za farmacijo

Spoštovani, pozdravljeni na prenovljenih spletnih straneh Univerze v Ljubljani, Fakultete za farmacijo. Trudimo se, da bi uporabnikom omogočili prijetno uporabniško izkušnjo, zato smo strukturo spletne strani nekoliko poenostavili. Če vsebine ne boste našli na običajnem mestu, lahko uporabite iskalnik desno zgoraj. Hvala za razumevanje. Lep pozdrav.

15. junij 2016 | Fakulteta, Študij, Raziskave, Mednarodno sodelovanje, Knjižnica

Zagovor doktorske disertacije Gregor Jug, mag. farm., 21. 6. 2016

Gregor Jug, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Uporaba molekulskega modeliranja pri načrtovanju antagonistov DC-SIGN in in vitro vrednotenje njihovega učinka«.

14. junij 2016 | Fakulteta

Polnopravno članstvo v EATRIS (Evropska napredna translacijsko raziskovalna infrastruktura na področju biomedicine in farmacije)

Slovenija je postala 11. polnopravna članica družine EATRIS. Nacionalna koordinatorka aktivnosti je prof. dr. Irena Mlinarič-Raščan.

05. maj 2016 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije Aleksandar Aleksovski, mag. farm., 11. 5. 2016

Aleksandar Aleksovski, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Mini tablete in mini ogrodja kot večenotni dostavni sistemi s prirejenim sproščanjem«.

03. maj 2016 | Študij

Mednarodni dan Fakultete za farmacijo

Mednarodni dan Fakultete za farmacijo povezan z obiskom študentov z Univerze Radboud v Nijmegenu, Nizozemska bo v torek, 3. maja 2016 ob 14.30 v P1.

20. april 2016 | Fakulteta

Razpis za vpis v magistrske študijske programe 2. stopnje za študijsko leto 2016/17

Rok za prijavo je 10. september 2016. Podrobnejše informacije o načinu vpisa in izpolnjevanju pogojev se nahajajo v nadaljevanju obvestila.

13. april 2016 | Študij

Javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje Farmacevtska tehnologija, asist. dr. Mirjam Gosenca, mag. farm., 14. 4. 2016

Naslov predavanja: »Vrednotenje mikrobiološke kakovosti kozmetičnih izdelkov in učinkovitosti konzervansov«.

05. april 2016 | Fakulteta