Uporabne informacije za študente v času epidemije - novosti

Že pred časom smo vam poslali obvestilo z zbranimi viri pomoči in povezavami. Vsebine sproti posodabljamo, izpostavili pa bi nekaj novejših informacij oz. tistih, ki jih v zadnjem sporočilu nismo vključili: Dodelitev nepovratne denarne pomoči... Seznam uporabnih informacij je dostopen preko priloženega dokumenta.

11. maj 2020 | Študij, Karierni centri

Portal GoinGlobal predstavlja odličen vir informacij pri iskanju praks oz. pripravništev v tujini

Obveščamo, da je dostop do portala GoinGlobal omogočen za študente UL za nadaljnja tri leta. Novost je tudi, da ob prvi prijavi (kreiranju uporabniškega imena in gesla) študenti ne potrebujete to storiti iz omrežja UL, kot je bilo to nujno do sedaj.

04. maj 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Karierni centri

Pregled uporabnih informacij za študente UL v času epidemije

​Zaradi trenutne pandemije koronavirusa se je naše vsakdanje življenje bistveno spremenilo. Brez skrbi, tu smo, da vam ponudimo nekaj koristnih informacij in vas podpremo. Karierni centri UL so zbrali nekaj idej in koristnih informacij, da se boste lažje prebili skozi ta čas in ga morda celo obrnili sebi v prid. Vsebina se navezuje predvsem na skrb za psihofizično počutje, potencialne vire finančne pomoči in možnosti za osebni in profesionalni razvoj.

16. april 2020 | Študij, Karierni centri

Karierni centri UL vabijo študente farmacije na Hitre zmenke s predstavniki različnih zdravstvenih ustanov

Pripravljalna delavnica bo potekala v torek, 9. aprila, hitri zmenki pa v torek, 16. aprila ob 15. uri, na Fakulteti za farmacijo. Za udeležbo na dogodku je potrebna prijava. Več informacij si prosimo preberite v dokumentu, priloženem obvestilu.

05. april 2019 | Študij, Karierni centri

Vabilo na delavnico "Koncept sreče in osebna naravnanost"

Karierni centri UL vabimo študente na delavnico Koncept sreče in osebna naravnanost 12. decembra 2018 ob 17:00 uri. Delavnica bo potekala na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo, Večna pot 113. Potrebne so predhodne prijave. Vabljeni.

04. december 2018 | Študij, Karierni centri

3P: Pripravljeni na podjetniško pot? Zajadrajmo v svet podjetništva

Karierni centri UL vas vabimo, da se nam pridružite na dogodku 3P: Pripravljeni na podjetniško pot?, že tradicionalnem dogodku, ki vsako leto znova prinese sveže in zanimive podjetniške zgodbe. Za udeležbo na dogodku je potrebna predhodna prijava (do zasedbe mest).

29. november 2018 | Študij, Karierni centri

Karierne priložnosti v podjetju Lek, d.d., in mreženje z zaposlenimi

Karierni centri Univerze v Ljubljani organizirajo obisk podjetja Lek, d.d., v sredo, 28. 11. 2018. Dogodek je namenjen študentom višjih letnikov naravoslovnih fakultet. Spoznajte, na kakšen način poteka delo v Leku in kako lahko postanete del ekipe v različnih razvojnih oddelkih v podjetju. Število mest je omejeno, zato pohiti s prijavo.

16. november 2018 | Študij, Karierni centri

Predstavitev razpisov za mlade raziskovalce na UL

Vabilo na predstavitev, ki bo potekala na rektoratu UL 11. junija 2018 ob 16h, je na voljo v priloženem dokumentu.

31. maj 2018 | Študij, Raziskave, Karierni centri

Delavnica Moč zmagovalne miselnosti

Zaradi dobrega odziva in velikega zanimanja Karierni centri UL za študente Fakultete za farmacijo ponovno organizirajo delavnico Moč zmagovalne miselnosti. Prijavite se čim prej.

20. september 2017 | Študij, Karierni centri

Septembrski Karierni tabor – postani študent/ka 007 in se oboroži s kompetencami za 21. stoletje!

V okviru Kariernega tabora za študente Fakultete za farmacijo organiziramo Intenzivni začetni tečaj ruščine in Intenzivni začetni tečaj španščine. Število mest je omejeno, zato se zainteresirani prijavite čim prej. Opis in povezava do prijav TUKAJ (link na dokument iz priponke)

04. september 2017 | Študij, Karierni centri