Javno preizkusno predavanje, dr.Nejc Horvat, mag.farm.

Vabimo vas,da se udeležite javnega preizkusnega predavanje, ki ga bo imel dr.Nejc Horvat, mag.farm., pred izvolitvijo v naziv docenta za področje socialne farmacije. Predavanje bo v sredo, 7.novembra 2018, ob 10.30 uri, v "veliki predavalnici na Iliriji", Fakulteti za Farmacijo, Univerza v Ljubljani, Tržaška c.32, Ljubljana.

29. oktober 2018 | Fakulteta, Predavanje

Dr. Teja Čelhar, Singapore Immunology Network, gostovala na Fakulteti za farmacijo

Dr. Teja Čelhar, mag. far., zaposlena na Singapore Immunology Network (SIgN) Agency for Science, Technology and Research (A*STAR), je 26. 4. 2018 izvedla več predavanj za študente in zaposlene.

26. april 2018 | Fakulteta, Predavanje

Javno inavguracijsko predavanje, izr. prof. dr. Iztok Grabnar

Vabljeni na javno inavguracijsko predavanje, ki ga bo imel izr. prof. dr. Iztok Grabnar, ob izvolitvi v naziv rednega profesorja. Predavanje z naslovom "Model tarčno pogojene farmakokinetike" bo v četrtek, 21. 9. 2017 ob 14. uri, na Fakulteti za farmacijo Univerze v Ljubljani, v predavalnici P1.

14. september 2017 | Fakulteta, Predavanje

Javno inavguracijsko predavanje, izr. prof. dr. Marko Anderluh

Vabljeni na javno inavguracijsko predavanje, ki ga bo imel izr. prof. dr. Marko Anderluh, pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja. Predavanje z naslovom "Antiadhezivna terapija - nov trend v terapiji bakterijskih in virusnih okužb?" bo v petek, 16. 6. 2017 ob 15. uri, v predavalnici P2 (1. nadstropje) UL FFA.

15. junij 2017 | Fakulteta, Predavanje