Dostop do portala Goinglobal, ki omogoča iskanje študijskih praks in pripravništev v tujini

Študentom, diplomantom ter zaposlenim Univerze v Ljubljani je omogočen brezplačen dostop do portala GoinGlobal, ki predstavlja odličen vir informacij pri iskanju praks oz. pripravništev v tujini. Dostop do portala je možen z vseh stacionarnih računalnikov na fakultetah in akademijah Univerze v Ljubljani.

26. oktober 2018 | Mednarodno sodelovanje

CEEPUS štipendije, letni semester 2018/19: rok 15. 10. 2018

Razpisane so CEEPUS štipendije za dodiplomske in podiplomske študente. Vse informacije dobite pri prof. dr. Stanku Srčiču.

03. oktober 2018 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Mehika, 2 štipendiji 2019 (rok za prijavo: 28.9.2018)

Vlada MEHIKE razpisuje 2 (dve) štipendiji za državljane Republike Slovenije za pričetek študija marca 2019. Več podrobnosti si prosimo preberite v celotni objavi novice.

17. avgust 2018 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Razpisane štipendije Nemške akademske službe za izmenjavo DAAD za študijsko leto 2019/20

Ponujene so različne štipendije za diplomante, raziskovalne štipendije za doktorande, postdoktorande in mlade znanstvenike, štipendije za delovna bivanja za visokošolske učitelje ter visokošolske poletne tečaje za tuje študente in diplomante v Nemčiji. Prijaviti se je potrebno preko portala DAAD. Roki za prijavo so navedeni v priloženem dokumentu.

17. julij 2018 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Razpis za sofinanciranje mobilnosti za namen poučevanja (STA) in usposabljanja (STT) za študijsko leto 2018/19 v okviru programa Erasmus+

Za razpis se zbirajo prijave do 31. 7. 2018. Podrobnosti in prijavnico najdete v pripetih dokumentih.

04. julij 2018 | Mednarodno sodelovanje

Ministrstvo za šolstvo, kulturo, šport, znanost in tehnologijo Japonske (MEXT) razpisuje štipendije za podiplomski raziskovalni, dodiplomski in višješolski strokovni študij na Japonskem

Rok za prijavo je 12. junij 2018. Podrobnosti razpisa lahko najdete v objavi celotne novice. Vabljeni.

21. maj 2018 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Mednarodna parlamentarna štipendija nemškega zveznega parlamenta (IPS)

Rok za prijavo je 30. junij 2018.

21. maj 2018 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Štipendija za doktorski študij imunologije na National University of Singapore/Nanyang Technological University

Rok za prijavo je 15.5 oziroma 31.7.2018. Več informacij se nahaja v letaku in priloženem dokumentu.

08. maj 2018 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Štipendija za doktorski študij »Pharmaceutical and Biomolecular Sciences”, Univerza v Torinu

Rok za prijavo je 6. 4. 2018.

21. marec 2018 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Štipendije Madžarske za 2018/19

Razpis ter vse informacije, kakor tudi elektronske prijave potekajo preko spletne strani Tempus Public Foundation. Objavljamo roke prijave za redni študij, krajši semesterski študij, raziskovalne obiske in poletne šole.

21. december 2017 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije