On-line Info dan: 22. februar 2018

V sklopu promocijskih aktivnosti bo v četrtek, 22. 2. 2018 s pričetkom ob 17. uri preko Study in Slovenia izvedena spletna predstavitev študija v Sloveniji. Več informacij na povezavah.

02. februar 2018 | Fakulteta, Študij, Mednarodno sodelovanje

Štipendije Madžarske za 2018/19

Razpis ter vse informacije, kakor tudi elektronske prijave potekajo preko spletne strani Tempus Public Foundation. Objavljamo roke prijave za redni študij, krajši semesterski študij, raziskovalne obiske in poletne šole.

21. december 2017 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Štipendija Rotary Hilfe District 1830 za študij na Univerzi v Tübingenu, Stuttgartu in Hohenheimu (rok za prijavo: 31. 3. 2018)

The scholarship is dedicated for young people with good knowledge of German who would like to spend an academic year at the University of Tübingen, or in Stuttgart.

21. december 2017 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Univerza v Uppsali organizira brezplačne internetne tečaje bioinformatike

Spring 2018 introductory course on Pharmaceutical Bioinformatics (7.5 ECTS credits; start January 15, 2018) given by Uppsala University is now open for late application.

18. december 2017 | Mednarodno sodelovanje

Bilateralne štipendije za študij v Izraelu: rok za prijavo je 30.11.2017

Štipendije so namenjene jezikovnim tečajem (poletne jezikovne šole) in mobilnosti študentov (študijsko leto 2018/19, oktober do junij) za največ 8 mesecev za študij 2. stopnje (magisterij), 3. stopnje (doktorat) ali podoktorsko raziskovanje.

17. oktober 2017 | Mednarodno sodelovanje

Možnost doktorskega študija v Belgiji

Predviden pričetek študija je 1. maj 2017. Prijaviti se je potrebno čimprej.

07. april 2017 | Fakulteta, Študij, Mednarodno sodelovanje

Razpis štipendij Ad futura za študij v tujini 2017/2018

Ad futura od leta 2002 vsako leto razpiše štipendije za dodiplomski ali podiplomski študij v tujini. Te zanima več? Pohiti s prijavo in obišči delavnico!

23. marec 2017 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Poročilo ob zaključku 10. konference Pharmaceutical Care Network Europe, 2017

V času 1. – 4. februarja 2017 je na Bledu v organizaciji Katedre za socialno farmacijo, Fakultete za farmacijo potekala 10. delovna konferenca organizacije Pharmaceutical Care Network Europe (PCNE), ki združuje raziskovalce s področja farmacevtske skrbi.

14. februar 2017 | Fakulteta

Razpis Javnega sklada Republike Slovenije za razvoj kadrov in štipendije za sofinanciranje študijskega oz. znanstvenega obiska študentov v tujini

Na javnem razpisu lahko sredstva pridobijo študentje 1., 2. ali 3. stopnje, ki odhajajo na 3 do največ 10 tedenski študijski obisk v tujino, in katerim matična izobraževalna ustanova to mobilnost vrednoti kot del izobraževalnega programa v Sloveniji.

24. januar 2017 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Francoski inštitut v Sloveniji nudi specializirano delavnico, namenjeno pripravi študentov na izmenjavo Erasmus v Franciji

Cilj enodnevne delavnice je podati praktične nasvete in uporabne povezave, ki študentom olajšajo prihod in študentsko življenje v Franciji ter predati metodološka priporočila za sledenje univerzitetnim predavanjem v francoščini.

15. november 2016 | Mednarodno sodelovanje