Izmenjave za študente v okviru Venice International University

V sredo, 16. 9. 2020 ob 10.00 uri, so na UL izvedli spletno predstavitev aktivnosti in možnosti izmenjav za študente v okviru Venice International University (VIU). Predstavitev aktivnosti (ppt in video) in možnosti izmenjav za študente v okviru Venice International University (VIU) so objavljene na spletni strani www.uni-lj.si/studij/partnerji/viu. Študentje se lahko prijavijo na razpis za pridobitev sredstev v okviru programa Erasmus+ za udeležbo na programu globalizacij v okviru VIU. Predstavitev aktivnosti VIU bodo ponovno izvedli v okviru dogodka »Izziv v tujini« v oktobru.

17. september 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Odprt je javni razpis SMP in SMS v okviru programa Erasmus+ za študijsko leto 2020/2021

Odprt je naknadni javni razpis za zbiranje kandidatov za mobilnost študentov z namenom študija v okviru programa ERASMUS+ v študijskem letu 2020/2021 in javni razpis za zbiranje kandidatov za mobilnost študentov z namenom praktičnega usposabljanja v okviru programa ERASMUS+ v študijskem letu 2020/2021.

03. september 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Evropska zveza študentov farmacije (EPSA) poziva in vabi študente farmacije k oddaji svojih raziskovalnih rezultatov v obliki znanstvenih povzetkov za revijo EPSA Students Science Publication

Ste preživeli nešteto ur v laboratoriju in izvajali poskuse? Ste več dni sedeli za računalnikom, zbirali rezultate in sestavljali raziskovalni prispevek? Ali želite pokazati, kaj ste dosegli? Ne čakajte več, kajti samo za vas obstaja publikacija EPSA Students’ Scientific Publication (ESSP) - več informacij v celotni novici.

16. julij 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Portal GoinGlobal predstavlja odličen vir informacij pri iskanju praks oz. pripravništev v tujini

Obveščamo, da je dostop do portala GoinGlobal omogočen za študente UL za nadaljnja tri leta. Novost je tudi, da ob prvi prijavi (kreiranju uporabniškega imena in gesla) študenti ne potrebujete to storiti iz omrežja UL, kot je bilo to nujno do sedaj.

04. maj 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Karierni centri

Razpis za praktično usposabljanje Erasmus SMP 19/20 je zaradi izrednih razmer podaljšan do 31.12.20. Vsi študentje, ki bodo opravili prakso do 31.12.20, se prijavijo in bodo financirani iz tega razpisa. Redni razpis za Erasmus praktično usposabljanje SMP 20/21 bo objavljen meseca januarja, z upravičenim obdobjem po 1. 1. 2021. Prijavnica in navodila za oddajo spletne vloge so priložena.

22. april 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Razpis Go Styria: štipendije za leto 2020/2021

Univerza v Gradcu vabi dodiplomske, podiplomske študente in podoktorske kandidate, da se prijavijo na razpis za Go Styria štipendije za leto 2020/2021. Prijave so že odprte.

30. marec 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Obvestilo št. 2 – koronavirus COVID-19

Spoštovani študenti, zaposleni in izvajalci študijskega programa UL FFA, obveščamo vas, da bomo v skladu z izrečenim stališčem komisije UL študijski proces izvajali brez predvidenih prilagoditev, t.j. po ustaljenem (veljavnem) urniku. To obvestilo posodablja obvestilo, izdano dne 26. 2. 2020 in bo po potrebi posodobljeno.

29. februar 2020 | Fakulteta, Študij, Mednarodno sodelovanje, Knjižnica

Novo: Obvestilo zaposlenim - koronavirus COVID-19

Po preučitvi možnih tveganj v zvezi s širitvijo okužb s koronavirusom COVID-19 smo na UL FFA sprejeli začasne ukrepe, ki so v skladu z navodili UL ter namenjeni zaščiti delavcev in študentov. Ukrepi veljajo do preklica oziroma bodo po potrebi posodobljeni. Seznam preventivnih ukrepov se nahaja v priloženem dokumentu. O morebitnih nadaljnjih ukrepih boste sproti obveščeni po elektronski pošti. Vsa obvestila bodo objavljena tudi na spletni strani UL FFA in oglasni deski.

26. februar 2020 | Fakulteta

Poletne šole na Univerzi Tartu v Estoniji 2020

The University of Tartu in Estonia welcomes you to International Summer University. Gain an international academic experience from one of the oldest and most distinguished universities in the Baltic States. We welcome applications from all adults including university students, professionals and other experts, regardless of educational background.

07. februar 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Poletna šola Graz International Summer School Seggau (GUSEGG) 2020: rok za prijavo 16. 2. 2020

The Graz International Summer School Seggau is designed for internationally oriented, highly motivated students from all disciplines and all levels who wish to deepen their understanding of urrent European and international affairs by studying and discussing global developments and challenges in terms of radical definitions, reflecting aspects of individual and collective identities.

04. februar 2020 | Mednarodno sodelovanje