Zagovor doktorske disertacije, Abida Zahirović, mag. farm., 6. 7. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo ABIDA ZAHIROVIĆ, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom: »Identifikacija in ovrednotenje mimotopov glavnega alergena čebeljega strupa Api m 1 za razvoj specifične imunoterapije«. Javni zagovor bo v ponedeljek, 6. julija 2020 ob 13. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat ABIDA ZAHIROVIĆ. Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: mateja.tercic@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo najkasneje do petka, 3. 7. 2020 do 15. ure.

Zagovor doktorske disertacije, Nevenka Kragelj Lapanja, mag. farm., 7. 7. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo NEVENKA KRAGELJ LAPANJA, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom: »Vrednotenje potencialnih mutagenih nečistot v sintezi vortioksetina z vidika regulatornih zahtev«. Javni zagovor bo v torek, 7. julija 2020 ob 14. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat NEVENKA KRAGELJ LAPANJA. Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: mateja.tercic@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo najkasneje do ponedeljka, 6. 7. 2020 do 12. ure.

Zagovor doktorske disertacije, Petra Draksler, mag. farm., 13. 7. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo PETRA DRAKSLER, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom: »Vpliv lastnosti polietilenoksida na načrtovanje in izdelavo ogrodnih tablet«. Javni zagovor bo v ponedeljek, 13. julija 2020 ob 13. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat PETRA DRAKSLER. Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: mateja.tercic@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo najkasneje do petka, 10. 7. 2020 do 15. ure.

Sklep rektorja COVID-19 z dne 26. 6. 2020

Spoštovani zaposleni in študenti, zaradi slabšega epidemiološkega stanja in vladnega ukrepa o ponovni obvezni uporabi zaščitnih mask v zaprtih prostorih, bi vas rad ponovno pozval k doslednemu spoštovanju preventivnih ukrepov, kot so: higiena rok, razdalja med osebami najmanj 1,5 m in kjer to ni možno, dosledna uporaba zaščitnih mask. Priporočam, da preventivne ukrepe spoštujete tudi izven kraja zaposlitve in tako pripevate k preprečevanju širjena koronavirusa.

29. junij 2020 | Fakulteta

Novo- Razpis za vpis v magistrske študijske programe 2. stopnje za študijsko leto 2020/21

Rok za oddajo prijave za vpis v študijski program Industrijska farmacija in Laboratorijska biomedicina je 10. september 2020. Natančno navodilo je objavljeno v celotni objavi obvestila.

26. junij 2020 | Študij

Vpisi v študijskem letu 2020/21 – študijski programi 1. in 2. stopnje

V obvestilu o Vpisih v študijsko leto 2020/2021 v programe 1. in 2. stopnje objavljamo pomembne datume, navodila in pogoje, zato jih prosim skrbno preberite in upoštevajte. Želimo vam uspešen študij.

26. junij 2020 | Študij

Javno predavanje, izr. prof. dr. Robert Roškar, mag. farm., 30. 6. 2020

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Robert Roškar, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja, javno predavanje z naslovom "Malenkosti, ki naredijo RRazliko med teorijo in prakso v analitiki" v torek, 30. 6. 2020 ob 14. uri. Predavanje bo potekalo videokonferenčno preko aplikacije MS Teams, dostopno na objavljeni povezavi.

Javno predavanje, izr. prof. dr. Janez Ilaš, mag. farm., 30. 6. 2020

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Janez Ilaš, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja, javno predavanje z naslovom "Sodobni pristopi v farmacevtski kemiji" v torek, 30. 6. 2020 ob 13. uri. Predavanje bo potekalo videokonferenčno preko aplikacije MS Teams.

Javno predavanje, izr. prof. dr. Anamarija Zega, mag. farm., 30. 6. 2020

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imela izr. prof. dr. Anamarija Zega, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv redne profesorice javno predavanje z naslovom "Izzivi v zgodnjih fazah načrtovanja zdravilnih učinkovin" v torek, 30. 6. 2020 ob 12. uri. Predavanje bo potekalo videokonferenčno preko aplikacije MS Teams.

Zagovor doktorske disertacije, Saša Kajdič, mag. farm., 3. 7. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo SAŠA KAJDIČ, mag. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom: »Razvoj polimernih nanovlaken na osnovi poloksamerov za izboljšanje raztapljanja slabo vodotopnih učinkovin«. Javni zagovor bo v petek, 3. julija 2020 ob 13. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat SAŠA KAJDIČ. Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: mateja.tercic@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo najkasneje do četrtka, 2. 7. 2020 do 12. ure.