Zagovor doktorske disertacije, Žiga Skok, mag. farm., 30. 9. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo ŽIGA SKOK, mag. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom »Načrtovanje, sinteza in vrednotenje novih ATP-kompetitivnih zaviralcev človeške DNA-topoizomeraze II kot potencialnih protirakavih učinkovin«, v sredo, 30. septembra 2020, ob 12. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat ŽIGA SKOK. Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: mateja.tercic@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo najkasneje do torka, 29. 9. 2020 do 12. ure.

25. september 2020 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Tim Tome, univ. dipl. kem., 29. 9. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo TIM TOME, univ. dipl. kem., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom »Razvoj in optimizacija metod tekočinske kromatografije visoke ločljivosti z vgrajeno kakovostjo pri razvoju zdravil«, v torek, 29. septembra 2020, ob 11. uri, v predavalnici PD/ dvoriščna predavalnica na UL FFA.

25. september 2020 | Študij

Uvodni dan za bruce 2020

Uvodni dan za bruce bo na Fakulteti za farmacijo potekal 30. 9. 2020 in 1. 10. 2020. Bruci oz. bodoči bruci bodo pridobili informacije in nasvete študentov višjih letnikov glede posameznih predmetov, izvedbe laboratorijskih vaj in odgovore na raznorazna vprašanja. Študenti Univerze v Ljubljani Fakultete za farmacijo imamo predavanja in vaje razporejene po več fakultetah v Ljubljani, zato bo za lažjo orientacijo na voljo tudi video vsebina. Program bo objavljen 28. 9. 2020. Vse informacije so dostopne na spletnem naslovu http://www.ffa.uni-lj.si/studij/uvodni-dan-za-bruce.

25. september 2020 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Blaž Robnik, mag. farm., 28. 9. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo BLAŽ ROBNIK, mag. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom »Študij produktov reakcij med zdravilnimi učinkovinami z aminsko skupino in reaktivnimi nečistotami v pomožnih snoveh« v ponedeljek, 28. septembra 2020 ob 9. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat BLAŽ ROBNIK. Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: mateja.tercic@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo (v priponki) najkasneje do petka, 25. 9. 2020 do 12. ure.

23. september 2020 | Študij

Izmenjave za študente v okviru Venice International University

V sredo, 16. 9. 2020 ob 10.00 uri, so na UL izvedli spletno predstavitev aktivnosti in možnosti izmenjav za študente v okviru Venice International University (VIU). Predstavitev aktivnosti (ppt in video) in možnosti izmenjav za študente v okviru Venice International University (VIU) so objavljene na spletni strani www.uni-lj.si/studij/partnerji/viu. Študentje se lahko prijavijo na razpis za pridobitev sredstev v okviru programa Erasmus+ za udeležbo na programu globalizacij v okviru VIU. Predstavitev aktivnosti VIU bodo ponovno izvedli v okviru dogodka »Izziv v tujini« v oktobru.

17. september 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Festival UNI.MINDS: 5.- 24. november 2020

UNI.MINDS je edinstven spletni festival, ki povezuje največji slovenski univerzi in gospodarstvo. Festival organizirata Pisarni za prenos tehnologij in znanja Univerze v Ljubljani in Univerze v Mariboru. Glavni partner festivala je Novartis Slovenia. Sodelujejo tudi številni strokovnjaki s Fakultete za farmacijo. Registrirajte se zdaj in si zagotovite brezplačno vstopnico. Število udeležencev je omejeno.

17. september 2020 | Fakulteta

Objava prostega delovnega mesta: Samostojni strokovni delavec VII/1 – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto samostojni strokovni delavec VII/1 – m/ž. Rok za prijavo je 20.9.2020.

14. september 2020 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Uvodni dan za bruce 2020: 30. 9. 2020 - pomembna dopolnitev

Študentski svet Fakultete za farmacijo (ŠS FFA) v sodelovanju z Društvom študentov farmacije Slovenije in Študentsko organizacijo Fakultete za farmacije v letu 2020 prvič organizira Uvodni dan za bruce. Podrobne informacije skupaj z mestom prijave so objavljene v celotni novici in na spletni strani ffa.uni-lj.si/studij/uvodni-dan-za-bruce.

09. september 2020 | Študij

Javna objava prostega delovnega mesta: ASISTENT – m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto ASISTENT – m/ž. Rok za prijavo je 18.9.2020.

08. september 2020 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Zagovor doktorske disertacije, Klemen Čamernik, mag. farm., 11. 9. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo KLEMEN ČAMERNIK, mag. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom: »Nova spoznanja o lastnostih in vlogi mišičnih mezenhimskih stromalnih/matičnih celic v primerjavi z istovrstnimi kostnimi celicami pri osteoporozi in osteoartrozi«. Javni zagovor bo v petek, 11. 9. 2020 ob 9. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat Klemen Čamernik. Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: mateja.tercic@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo (v priponki) najkasneje do četrtka, 10. 9. 2020 do 12. ure.

08. september 2020 | Študij