Javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje klinične biokemije in laboratorijske biomedicine, asist. dr. Marija Nika Lovšin, 20. 12. 2018

Predavanje bo v četrtek, 20. decembra 2018, ob 15. uri, v Seminarju Inštituta za biokemijo UL MF (2. nadstropje), Vrazov trg 2, Ljubljana.

11. december 2018 | Fakulteta, Predavanje

Objava prostega delovnega mesta: TEHNIČNI DELAVEC V (I) – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto TEHNIČNEGA DELAVCA V(I). Rok za prijavo je 23. 12. 2018

10. december 2018 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Vabilo na dogodek "Decembrski Merry Mixer za tuje in slovenske študente"

Študentke in študenti, vabimo vas na decembrski Merry Mixer za tuje in slovenske študente, ki bo 14. decembra 2018, v Kazini, Kongresni trg 1, Ljubljana. Dogodek se prične ob 14. uri. Na dogodku se boste lahko povezali z mednarodnimi študenti in vadili svoje znanje tujih jezikov. Moderator dogodka bo Američan Noah Charney, profesor umetnostne zgodovine, ki živi v Sloveniji.

04. december 2018 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Vabilo na delavnico "Koncept sreče in osebna naravnanost"

Karierni centri UL vabimo študente na delavnico Koncept sreče in osebna naravnanost 12. decembra 2018 ob 17:00 uri. Delavnica bo potekala na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo, Večna pot 113. Potrebne so predhodne prijave. Vabljeni.

04. december 2018 | Študij, Karierni centri

3P: Pripravljeni na podjetniško pot? Zajadrajmo v svet podjetništva

Karierni centri UL vas vabimo, da se nam pridružite na dogodku 3P: Pripravljeni na podjetniško pot?, že tradicionalnem dogodku, ki vsako leto znova prinese sveže in zanimive podjetniške zgodbe. Za udeležbo na dogodku je potrebna predhodna prijava (do zasedbe mest).

29. november 2018 | Študij, Karierni centri

Javno preizkusno predavanje, asist. dr. LEA KNEZ, mag. farm., spec. klin. farm.

Obveščamo vas, da bo imela asist. dr. LEA KNEZ, mag. farm., spec. klin. farm., javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje biofarmacije in farmakokinetike. Predavanje z naslovom »Interakcije med zdravili« bo v torek, 4.12.2018, ob 9.45, v predavalnici na UL NTF – Tekstil – P201, Snežniška ul. 5, 1000 Ljubljana.

28. november 2018 | Fakulteta, Predavanje

Izdelava magistrske naloge na Research Center Pharmaceutical Engineering (RCPE), Graz

Možnost izdelave magistrske naloge »In Vitro solid state characterization of novel solid dispersions for drug delivery through the lungs« v Grazu. Informacije dobite pri prof. Stanku Srčiču.

21. november 2018 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Karierne priložnosti v podjetju Lek, d.d., in mreženje z zaposlenimi

Karierni centri Univerze v Ljubljani organizirajo obisk podjetja Lek, d.d., v sredo, 28. 11. 2018. Dogodek je namenjen študentom višjih letnikov naravoslovnih fakultet. Spoznajte, na kakšen način poteka delo v Leku in kako lahko postanete del ekipe v različnih razvojnih oddelkih v podjetju. Število mest je omejeno, zato pohiti s prijavo.

16. november 2018 | Študij, Karierni centri

23. Ljubljanski maraton 2018 - poročilo

23. Ljubljanskega maratona se je letos udeležilo rekordno število maratonk in maratoncev. Med skoraj 26.000 prijavljenimi na vseh razdaljah je izstopala tudi ekipa Univerze v Ljubljani, Fakultete za farmacijo. 43 maratonk in maratoncev ekipe UL FFA se je spopadlo z razdaljami na 10 km, 21 km in 42 km. Izpostavljamo odličen rezultat naše študentke Maruše Mišmaš, ki je ponovno zmagala na razdalji 10 km.

12. november 2018 | Fakulteta

Vabljeni k sooblikovanju stičišča znanstvenih, humanističnih in umetniških stvaritev Univerze v Ljubljani

Si želite prostor, v katerem bodo predstavljene najbolj zanimive znanstvene, humanistične in umetniške stvaritve naše univerze? Imate ideje, kako naj bi tak prostor izgledal in kaj bi se dogajalo v njem? Če želite sodelovati pri sooblikovanju takšnega prostora, vabljeni na interdisciplinarno delavnico za nabor idej izgradnje prostora znanja ob stoletnici Univerze v Ljubljani, ki bo potekala od srede, 5. decembra, do srede, 12. decembra 2018, v središču Ljubljane. Prijave: do 28.11.2018.

12. november 2018 | Fakulteta