Obvestilo o vpisih na interdisciplinarni DOKTORSKI ŠTUDIJSKI PROGRAM BIOMEDICINA v študijskem letu 2015/16

Datumi vpisov v posamezne letnike, pogoji in potrebni obrazci se nahajajo v nadaljevanju obvestila.

08. september 2015 | Študij

Obvestilo: Vpisi v višje letnike 2015/16

Študente obveščamo, da bo vpisno obdobje za vpis v višje letnike in ponovni vpis v letnik v štud. l. 2015/16 trajalo od 1. septembra do 30. septembra 2015. Podrobnosti v nadaljevanju objavljene novice.

31. avgust 2015 | Študij

Vpisi v dodatno leto v štud. l. 2015/16

16. avgust 2015 | Študij

Obvestilo: Potrdila o vpisu in potrdila o opravljenih izpitnih obveznostih

Študente obveščamo, da bomo potrdila o vpisu in potrdila o opravljenih izpitnih obveznostih, do 31.8.2015, pošiljali po pošti na naslov bivališča.

24. julij 2015 | Študij

Vpisi v 1. letnik v študijskem letu 2015/16

Obveščamo vas, da bodo vpisi v 1. letnike študijskih programov po naslednjem razporedu:

22. julij 2015 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Katja Čerpnjak, mag. farm., 8. 7. 2015

Katja Čerpnjak, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Solubilizacija slabo topne učinkovine s samo-mikroemulgirajočimi sistemi vgrajenimi v trdne farmacevtske oblike«.

03. julij 2015 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Ana Herman, mag. farm., 6. 7. 2015

Ana Herman, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Mikro RNA v plazemskih vzorcih zdravih oseb in bolnikov z malignim gliomom«.

30. junij 2015 | Fakulteta

Brezplačna mobilna aplikacija eVŠ za Android in iOS

V njej so na enem mestu zbrane vse pomembnejše informacije o visokošolskih zavodih, študijskih programih in pravicah in ugodnostih, ki upoštevajo status študenta: štipendije, subvencije za prevoz, prehrano in bivanje, zdravstveno varstvo ter študentsko delo. Več o njej si lahko preberete na: http://www.mizs.gov.si/si/delovna_podrocja/direktorat_za_visoko_solstvo/evs/mobilevs/ Direktorat za visoko šolstvo Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport (MIZŠ) je na socialnem omrežju twitter registriral profil 'Visoko šolstvo' - https://twitter.com/VisokoSolstvo.

15. junij 2015 | Študij

Javni razpis za kandidate za mlade raziskovalce v letu 2015

Obveščamo vas, da je »Javni razpis za kandidate za mlade raziskovalce v letu 2015« objavljen na spletni strani UL.

15. junij 2015 | Fakulteta

Obvestilo:zagovor doktorske disertacije MAJA RADIVOJŠA MATANOVIĆ

MAJA RADIVOJŠA MATANOVIĆ, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom:

10. junij 2015 | Študij