Projektni natečaj za novogradnjo UL FFA

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za strojništvo (FS) in Fakulteta za farmacijo (FFA) želijo s predvidenim posegom zaključiti gradnjo v območju novega univerzitetnega središča Brdo, kjer se že nahajajo Biotehniška fakulteta (BF), Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo (FKKT) ter Fakulteta za računalništvo in informatiko (FRI).

16. maj 2019 | Fakulteta

Erasmus+ usposabljanje 21. - 25. Oktober 2019: "Together is Better"; Interprofessional learning and Cooperation in the field of Health

Več informacij najdete na spletni povezavi na naslovu http://staffmobility.eu/staffweek/together-better-interprofessional.

13. maj 2019 | Fakulteta

EAHP-EPSA Student Science Award

Information about the EAHP-EPSA Student Science Award for dissemination to potential applicants. Please find more information in full published news.

10. maj 2019 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Na fakulteti so za študente potekale delavnice v okviru dogodka Teden mehkih veščin

Med 1. 4. in 11. 4. je na Fakulteti za farmacijo potekal Teden mehkih veščin. Šlo je za delavnice s poudarkom na treningu nestrokovnih sposobnosti, kot so delo v skupini, upravljanjem s časom in stresom,… Dogodek je organiziralo Društvo študentov farmacije Slovenije (DŠFS) ob pomoči Evropske zveze študentov farmacije (EPSA). Skupaj se je zvrstilo 10 treningov v režiji šestih trenerjev.

09. maj 2019 | Študij, DŠFS

Javna objava prostega delovnega mesta: Asistent z doktoratom – m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta z doktoratom. Rok za prijavo je 15. 5. 2019

08. maj 2019 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: Raziskovalec – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto raziskovalca. Rok za prijavo je 15. 5. 2019

08. maj 2019 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Državno univerzitetno prvenstvo v orientacijskem teku 2018/19

V sredo, 15. 5. 2019, bo na Rožniku, v Ljubljani, potekalo državno univerzitetno prvenstvo v orientacijskem teku za študijsko leto 2018/19. Tekmovalo se bo na sredni in daljši progi, kategorije pa so poleg spola razdeljene na študentsko rekreativno in študentsko tekmovalno kategorijo ter na kategorijo zaposlenih. Predprijave se zbirajo do torka, 14. 5. 2019, do 12:00.

23. april 2019 | Fakulteta, Šport

CEEPUS: Mreža izmenjav z naslovom CIII-SI-0611 podaljšana za študijsko leto 2019/2020

Mreža izmenjav z naslovom CIII-SI-0611: Novel diagnostic and therapeutic approaches to complex genetic disorders, ki jo koordinira Fakulteta za farmacijo in poteka v programu izmenjav CEEPUS je bila podaljšana za študijsko leto 2019/20. Informacije in pogoji za prijavo na izmenjave najdete v priloženem dokumentu.

19. april 2019 | Mednarodno sodelovanje, CEEPUS

Rezultati raziskave "Življenjski slog študentov Univerze v Ljubljani, Fakultete za farmacijo"

V priloženem dokumentu so predstavljeni rezultati raziskave, v katero smo naključno izbrali 603 študente (48,4 % moških in 51,6 % žensk) 13 fakultet Univerze v Ljubljani ter še posebej analizirali življenjski slog 133 študentov prvega in drugega letnika Fakultete za farmacijo, ki obiskujejo vodene vadbe v okviru predmeta Športna vzgoja, katere nosilec je pred. Dušan Videmšek, prof. športne vzgoje.

19. april 2019 | Študij, Šport

Vabilo na strokovno srečanje z naslovom Novosti v pridobivanju in možnostih uporabe mezenhimskih matičnih celic v ortopediji

Vabimo Vas na strokovno srečanje Društva za celično in tkivno inženirstvo Slovenije v sredo, 24. 4. 2019 ob 16:00 v predavalnici Ortopedske klinike, UKC Ljubljana.

19. april 2019 | Fakulteta