Poročilo ob zaključku 10. konference Pharmaceutical Care Network Europe, 2017

V času 1. – 4. februarja 2017 je na Bledu v organizaciji Katedre za socialno farmacijo, Fakultete za farmacijo potekala 10. delovna konferenca organizacije Pharmaceutical Care Network Europe (PCNE), ki združuje raziskovalce s področja farmacevtske skrbi.

14. februar 2017 | Fakulteta

Razpis za Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2017

Vabljeni vsi, ki imate tehnološke in netehnološke inovacije, kot tudi inovativne podjetniške ideje. Prijavijo se lahko skupine, kjer je vodja skupine študent ali alumni študent (do 3 leta po zaključku študija), raziskovalec ali pedagoški delavec Univerze v Ljubljani.

14. februar 2017 | Fakulteta

Sklepi Komisije za študijsko področje z dne 14. 2. 2017

Študente obveščamo, da lahko sklepe prevzamejo osebno v študentskem referatu (dvoriščna stavba, Aškerčeva 9), v ponedeljek, 20. 2. 2017, od 8:00 do 10:00 ure. V kolikor sklep ne bo prevzet, bo poslan po pošti na naslov bivališča.

13. februar 2017 | Študij

Časnik Finance poroča o načrtovani selitvi Fakultete za farmacijo in Fakultete za strojništvo na Brdo

Izvleček članka si lahko preberete v priloženem dokumentu.

10. februar 2017 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Barbara Zorec, mag. farm., 30. 1. 2017

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije z naslovom »Proučevanje fizikalnih metod in dostavnih sistemov za povečanje dermalnega vnosa učinkovin«, ki jo bo zagovarjala Barbara Zorec, mag. farm..

25. januar 2017 | Študij

Razpis Javnega sklada Republike Slovenije za razvoj kadrov in štipendije za sofinanciranje študijskega oz. znanstvenega obiska študentov v tujini

Na javnem razpisu lahko sredstva pridobijo študentje 1., 2. ali 3. stopnje, ki odhajajo na 3 do največ 10 tedenski študijski obisk v tujino, in katerim matična izobraževalna ustanova to mobilnost vrednoti kot del izobraževalnega programa v Sloveniji.

24. januar 2017 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Vabilo na gostujoče predavanje, prof. dr. Gregor Radonjič, UM

V okviru predavanj Embalaža in stabilnost (Kozmetologija), bo imel v četrtek 19.1. 2017 gostujoče predavanje z naslovom : “Embalaža in okolje” in “Inteleligentna embalaža” prof. dr. Gregor Radonjič, iz Ekonomsko - poslovne fakultete, Univerze v Mariboru.

19. januar 2017 | Fakulteta

Vabilo na gostujoče predavanje, dr. Peter Kase

V sredo, 18. januarja 2017, bo gostujoče predavanje Dr. Petra Kase (Evonik in Fakulteta za farmacijo, Szeged ) z naslovom: Acrylic Polymers for Oral Solid Dosage forms. Predavanje bo ob 10. uri v predavalnici P2 (1. nadstropje).

10. januar 2017 | Fakulteta

Vabilo na strokovni sestanek Katedre za klinično biokemijo, 10. 1. 2017

Katedra za klinično biokemijo sodelavce fakultete vabi na strokovni sestanek, ki bo v torek, 10. 1. 2017 ob 8.30 v predavalnici P7. Asist. dr. Janja Zupan bo predstavila izkušnje dveletnega raziskovalnega dela na Univerzi v Aberdeenu.

05. januar 2017 | Fakulteta

Obisk v realno delovno okolje, Lek, d.d., v torek, 10. 1. 2017

Karierni centri Univerze v Ljubljani vabijo študente na obisk v realno delovno okolje Lek V Ljubljani. Informacije v priloženem dokumentu.

05. januar 2017 | Študij, Karierni centri