Zagovor doktorske disertacije, Sanja Nabergoj, mag. farm., 13. 9. 2021 - sprememba

Obveščam vas, da je prišlo do spremembe načina izvedbe doktorata Sanje Nabergoj. Zagovor bo izveden prek orodja MS Teams.

13. september 2021 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Ana Dolšak, mag. farm., 15. 9. 2021

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Ana Dolšak, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo v sredo, 15. 9. 2021, ob 12. uri, v predavalnici P1 na UL FFA.

09. september 2021 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Sanja Nabergoj, mag. farm., 13. 9. 2021

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Sanja Nabergoj, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo v ponedeljek, 13. 9. 2021, ob 14. uri, v dvoriščni predavalnici (PD) na UL FFA.

09. september 2021 | Študij

Povabilo na dogodek Vrt eksperimentov

Vabimo vas na dogodek Vrt eksperimentov, ki bo potekal v okviru 12. Znanstivala. Na Vrtu eksperimentov bo s svojo stojnico prisotna tudi UL FFA. Dogodek bo potekal 11. septembra 2021 med 10:00 in 18:00 na Stritarjevi ulici v Ljubljani.

06. september 2021 | Fakulteta

Pomoč pri iskanju Erasmus praks v Združenem kraljestvu in na Irskem

Pri iskanju prakse, si lahko pomagate tudi s pomočjo spletne strani agencije ESPA (EUROPEAN STUDENT PLACEMENT AGENCY). Prakse, ki jih ponujajo so s področja inženiringa, farmacije in informatike.

31. avgust 2021 | Mednarodno sodelovanje

Spletni dogodek Pisarne za prenos znanja UL: »Od ideje do prototipa in redne proizvodnje«

V sredo, 8. septembra 2021, ob 14. uri vas Pisarna za prenos znanja Univerze v Ljubljani vabi na spletni dogodek, kjer se boste imeli priložnost pogovarjati z direktorjem TECOS-a dr. Alešem Hančičem. Govoril bo o poti, ki jo izdelek naredi od začetne ideje preko prototipa pa vse do redne proizvodnje. Na dogodek se je potrebno prijaviti.

26. avgust 2021 | Fakulteta

Nabor izbirnih predmetov za štud. l. 2021/22 – prosta mesta

Študente, ki niso izbrali preferenc ali se na njih niso uvrstili obveščamo, da lahko ob izpolniti vpisnega lista v informacijskem sistemu VIS, vpišejo samo predmete (do zapolnitve mest) iz nabora predmetov, ki jih navajamo v celotnem obvestilu.

25. avgust 2021 | Študij

Štipendije za diplomante iz Srednje in Vzhodne Evrope (CEE) za raziskovalne projekte na področju okolja in naravovarstva: prijave do 5. 9. 2021

German Federal Environmental Foundation (Deutsche Bundesstiftung Umwelt, DBU) razpisuje štipendije za diplomante in doktorske študente za raziskovalne aktivnosti na področju okolja in naravovarstva. Štipendija DBU pokriva 6-12 mesecev bivanja pri nemški gostiteljski instituciji: univerze, raziskovalni inštituti, podjetja, naravovarstvene agencije, nevladne organizacije,društva itd. Več podatkov na spletni strani: https://www.dbu.de/2600.html.

20. avgust 2021 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Štipendijski programi Nemške službe za akademsko izmenjavo (DAAD) za študijsko leto 2022/2023

Nemška služba za akademsko izmenjavo (DAAD) tudi v letošnjem študijskem letu ponuja različne štipendije za diplomante, raziskovalne štipendije za doktorande, postdoktorande in mlade znanstvenike, štipendije za delovna bivanja za visokošolske učitelje ter visokošolske poletne tečaje za tuje študente in diplomante v Nemčiji.

18. avgust 2021 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Registration open for EATRIS-Plus Public-Private Collaborations Workshop in Sept 27-28 2021

event will be organized in the framework of EATRIS-Plus H2020 Project by University of Ljubljana, Faculty of Pharmacy (Slovenia), Biocat, Barcelona (Spain) and EATRIS. The registration is now open for all (including non-EATRIS members) and both academic researchers and SME-based professionals are encouraged to apply.

17. avgust 2021 | Študij, EATRIS