Zagovor doktorske disertacije, Alenka Premuš Marušič, mag. farm., 12. 4. 2017

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije z naslovom »Pojavnost pljučne embolije in globoke venske tromboze v povezavi s farmakoterapijo hospitaliziranih kirurških bolnikov v Pomurju«, ki jo bo zagovarjala Alenka Premuš Marušič, mag. farm..

05. april 2017 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Ana Krese, mag. farm., 7. 4. 2017

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije z naslovom »Vpliv hidrodinamsko-mehanskih dogodkov in sestavin hrane na sproščanje učinkovine iz ogrodnih tablet«, ki jo bo zagovarjala Ana Krese, mag. farm..

29. marec 2017 | Študij

Ogled proizvodnega obrata Lek v Prevaljah, 4. 4. 2017

Karierni centri UL na ogled vabijo študente Fakultete za farmacijo. Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo!

29. marec 2017 | Študij, Karierni centri

Zagovor doktorske disertacije, Ana Mitrović, mag. farm., 29. 3. 2017

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije z naslovom »Vloga cisteinskih katepsinov B in X in njunih inhibitorjev pri epitelno-mezenhimskem prehodu tumorskih celic«, ki jo bo zagovarjala Ana Mitrović, mag. farm..

24. marec 2017 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Damijan Knez, mag. farm., 30. 3. 2017

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije z naslovom »Načrtovanje, sinteza in vrednotenje potencialnih učinkovin za zdravljenje Alzheimerjeve bolezni z multiplim mehanizmom delovanja«, ki jo bo zagovarjal Damijan Knez, mag. farm..

24. marec 2017 | Študij

Razpis štipendij Ad futura za študij v tujini 2017/2018

Ad futura od leta 2002 vsako leto razpiše štipendije za dodiplomski ali podiplomski študij v tujini. Te zanima več? Pohiti s prijavo in obišči delavnico!

23. marec 2017 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Zagovor doktorske disertacije, Samo Lešnik, mag. farm., 27. 3. 2017

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije z naslovom »Razvoj računalniške baze bioizosternih zamenjav in programa za virtualno rešetanje na osnovi liganda«, ki jo bo zagovarjal Samo Lešnik, mag. farm..

21. marec 2017 | Študij

Mednarodni dan FFA

V tednu med 20. in 24. 3. bo Fakulteto za farmacijo obiskala skupina študentov farmacije z Univerze v Antwerpnu. V okviru obiska bo v torek, 21. 3. 2017 potekal Mednarodni dan FFA z mini simpozijem.

20. marec 2017 | Fakulteta

Prosto študentsko delovno mesto, Lek d.d., enota Prevalje

Razpisano je prosto študentsko delovno mesto v Lek d.d., enota Prevalje, v oddelku Upravljanje kakovosti. Prijaviti se je potrebno do 25. 3. 2017.

15. marec 2017 | Študij, Karierni centri

Prosto študentsko delovno mesto, Lek d.d., enota Prevalje

Razpisano je prosto študentsko delovno mesto v Lek d.d., enota Prevalje, v oddelku Proizvodna znanost in tehnologija. Prijaviti se je potrebno do 25. 3. 2017.

15. marec 2017 | Študij, Karierni centri