Zagovor doktorske disertacije, Mateja Prunk, mag. lab. biomed., 7. 2. 2019

Vabimo vas na javni zagovor, ki bo v četrtek, 7. februarja 2019 ob 15. uri, v predavalnici P1/ pritličje fakultete.

08. april 2019 | Študij

Javna objava prostega delovnega mesta: TEHNIČNI DELAVEC III – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto tehničnega delavca III. Rok za prijavo je 18. 4. 2019

05. april 2019 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: ASISTENT - M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta. Rok za prijavo je 4. 5. 2019

05. april 2019 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Karierni centri UL vabijo študente farmacije na Hitre zmenke s predstavniki različnih zdravstvenih ustanov

Pripravljalna delavnica bo potekala v torek, 9. aprila, hitri zmenki pa v torek, 16. aprila ob 15. uri, na Fakulteti za farmacijo. Za udeležbo na dogodku je potrebna prijava. Več informacij si prosimo preberite v dokumentu, priloženem obvestilu.

05. april 2019 | Študij, Karierni centri

Komisija za študijsko področje 25.4.2019

Rok za oddajo vlog je do četrtka, 18. aprila 2019 do 10:00 ure na UL FFA v študentski referat (ne glede na način dostave).

04. april 2019 | Študij

Društvo študentov farmacije Slovenije vabi na strokovni večer "Svetovanje bolnikom 2019"

Med kronične vnetne črevesne bolezni uvrščamo dve bolezni: ulcerozni kolitis in Crohnovo bolezen. Gre za vnetni bolezni črevesa, ki potekata kronično. Da bi podrobneje spoznali to tematiko, vas DŠFS vljudno vabi na dogodek Svetovanje bolnikom 2019, ki je sestavljen iz strokovnega večera, in tekmovanja, kjer se preizkusite v svetovanju bolnikom izza lekarniškega pulta. Strokovni večer bo potekal 11. 4. ob 17.30 v P1 UL FFA, tekmovanje pa 16. 4. 2019 ob 20.00 v Lekarni Mirje. Informacije o predavateljih in tekmovanju bodo objavljene na Facebook dogodku DŠFS. Vabljeni ste študentje vseh letnikov in smeri Fakultete za farmacijo.

01. april 2019 | Študij, DŠFS

Poziv kandidatom k prijavi za funkcijo dekana UL FFA 2019-2023

Komisija za izvedbo volitev obvešča zaposlene in študente o začetku postopka in objavlja poziv k prijavi v prilogi. Način prijave, pogoji in ostale informacije so objavljeni v priloženem dokumentu.

25. marec 2019 | Fakulteta

Predstavitev štipendij Nemške akademske službe za izmenjavo (DAAD)

Vas zanimata študij ali raziskovanje v Nemčiji? Nemška akademska služba za izmenjavo (DAAD) tudi v letošnjem študijskem letu ponuja različne štipendije za diplomante, raziskovalne štipendije za doktorande, postdoktorande in mlade znanstvenike, štipendije za delovna bivanja za visokošolske učitelje ter visokošolske poletne tečaje za tuje študente in diplomante v Nemčiji. Več informacij v celotni objavi novice.

21. marec 2019 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Alumni, Štipendije

Razpis za Poletno šolo v Seulu

Objavljen je razpis za udeležbo študentov UL na mednarodni poletni šoli v Seulu, J. Koreja, ki bo potekala od 25. 6. do 26. 7. 2019. Prijave sprejema univerzitetna služba za mednarodno sodelovanje. Rok za prijavo je 8. 4. 2019. Podrobnosti in prijavnico najdete v priloženih dokumentih.

21. marec 2019 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Študentska izmenjava Twinnet, Besancon – Ljubljana 2019

Od 6. do 10. marca 2019 je za člane Društva študentov farmacije Slovenije potekal prvi del Twinnet izmenjave s študenti farmacije iz Besancona v Franciji. S prijetno dobrodošlico so nas sprejeli v njihove domove in nam v petih dneh predstavili njihovo kulturo ter mesto. Dopoldne smo imeli strokovni del, sledilo je popoldne z raznimi ogledi in aktivnostmi, nato smo dan zaključili s prijetnim druženjem ob igranju iger. Vsi se že veselimo drugega dela izmenjave (9. do 13. april), ko nas bodo naši Twini prišli obiskati v Ljubljano.

18. marec 2019 | Študij, Mednarodno sodelovanje, DŠFS