Zagovor doktorske disertacije, Tim Tome, univ. dipl. kem., 29. 9. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo TIM TOME, univ. dipl. kem., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom »Razvoj in optimizacija metod tekočinske kromatografije visoke ločljivosti z vgrajeno kakovostjo pri razvoju zdravil«, v torek, 29. septembra 2020, ob 11. uri, v predavalnici PD/ dvoriščna predavalnica na UL FFA.

25. september 2020 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Blaž Robnik, mag. farm., 28. 9. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo BLAŽ ROBNIK, mag. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom »Študij produktov reakcij med zdravilnimi učinkovinami z aminsko skupino in reaktivnimi nečistotami v pomožnih snoveh« v ponedeljek, 28. septembra 2020 ob 9. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat BLAŽ ROBNIK. Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: mateja.tercic@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo (v priponki) najkasneje do petka, 25. 9. 2020 do 12. ure.

23. september 2020 | Študij

Izmenjave za študente v okviru Venice International University

V sredo, 16. 9. 2020 ob 10.00 uri, so na UL izvedli spletno predstavitev aktivnosti in možnosti izmenjav za študente v okviru Venice International University (VIU). Predstavitev aktivnosti (ppt in video) in možnosti izmenjav za študente v okviru Venice International University (VIU) so objavljene na spletni strani www.uni-lj.si/studij/partnerji/viu. Študentje se lahko prijavijo na razpis za pridobitev sredstev v okviru programa Erasmus+ za udeležbo na programu globalizacij v okviru VIU. Predstavitev aktivnosti VIU bodo ponovno izvedli v okviru dogodka »Izziv v tujini« v oktobru.

17. september 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Objava prostega delovnega mesta: Samostojni strokovni delavec VII/1 – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto samostojni strokovni delavec VII/1 – m/ž. Rok za prijavo je 20.9.2020.

14. september 2020 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Uvodni dan za bruce 2020: 30. 9. 2020 - pomembna dopolnitev

Študentski svet Fakultete za farmacijo (ŠS FFA) v sodelovanju z Društvom študentov farmacije Slovenije in Študentsko organizacijo Fakultete za farmacije v letu 2020 prvič organizira Uvodni dan za bruce. Podrobne informacije skupaj z mestom prijave so objavljene v celotni novici in na spletni strani ffa.uni-lj.si/studij/uvodni-dan-za-bruce.

09. september 2020 | Študij

Javna objava prostega delovnega mesta: ASISTENT – m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto ASISTENT – m/ž. Rok za prijavo je 18.9.2020.

08. september 2020 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Zagovor doktorske disertacije, Klemen Čamernik, mag. farm., 11. 9. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo KLEMEN ČAMERNIK, mag. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom: »Nova spoznanja o lastnostih in vlogi mišičnih mezenhimskih stromalnih/matičnih celic v primerjavi z istovrstnimi kostnimi celicami pri osteoporozi in osteoartrozi«. Javni zagovor bo v petek, 11. 9. 2020 ob 9. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat Klemen Čamernik. Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: mateja.tercic@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo (v priponki) najkasneje do četrtka, 10. 9. 2020 do 12. ure.

08. september 2020 | Študij

Odprt je javni razpis SMP in SMS v okviru programa Erasmus+ za študijsko leto 2020/2021

Odprt je naknadni javni razpis za zbiranje kandidatov za mobilnost študentov z namenom študija v okviru programa ERASMUS+ v študijskem letu 2020/2021 in javni razpis za zbiranje kandidatov za mobilnost študentov z namenom praktičnega usposabljanja v okviru programa ERASMUS+ v študijskem letu 2020/2021.

03. september 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Vabilo na prvo delavnico Eutopie z univerzami Zahodnega Balkana: 3. in 4. 9. 2020

Vljudno vabljeni na prvo delavnico Eutopie z univerzami Zahodnega Balkana, ki jo 3. in 4. septembra 2020 organizira Univerza v Ljubljani. Delavnica je prva od šestih v delovnem svežnju »Spodbujanje vključevanja in enakopravnih družb« pod vodstvom prof. dr. Ivana Svetlika s Fakultete za družbene vede. Vabilo je namenjeno za pedagoško, raziskovalno in administrativno osebje ter študente na doktorskih študijskih programih.

25. avgust 2020 | Fakulteta, Študij

Prof. Štrukelj gost na oddaji Studio ob 17ih o cepivu proti COVID-19

Oddaja Studio ob 17h o cepivu proti covid-19 je bila sporedu Prvega programa Radia Slovenija, v petek, 14.8.2020, ob 17h. Dostopna je tudi na spletu: https://radioprvi.rtvslo.si/2020/07/studio-ob-17-cepivo-covid/.

21. avgust 2020 | Fakulteta