Obvestilo:zagovor doktorske disertacije MAJA RADIVOJŠA MATANOVIĆ

MAJA RADIVOJŠA MATANOVIĆ, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom:

Obvestilo: Komisija za študijsko področje, 16. 9. 2015

Vloge za Komisijo za študijsko področje oddate preko sistema VIS najpozneje do četrtka, 10.9.2015 do 24:00 ure. Podpisana vloga z dokazili pa mora biti oddana najpozneje do petka, 11.9.2015 do 10:00 ure v študentskem referatu (5. nadstropje, soba štev. 504); ne glede na način dostave. Po tem roku vlog ne bomo več sprejemali.

Vpisi v študijsko leto 2015/16 in vpisni pogoji

Vpisi bodo potekali po razporedu, objavljenem v nadaljevanju sporočila.

Zagovor doktorske disertacije, Boštjan Martinc, mag. farm., 3. 6. 2015

Boštjan Martinc, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Spremljanje zdravljenja epilepsije z zdravili in vloga nekaterih kazalcev oksidativnega stresa«.

28. maj 2015 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Andreja Čufar, mag. farm., 29. 5. 2015

Andreja Čufar, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Načrtovanje dejavnosti klinične farmacije v bolnišnici s pomočjo metod umetne inteligence«.

25. maj 2015 | Fakulteta

7. Jesenovčevi dnevi - Raziskovalni dnevi laboratorijske biomedicine, 30. september 2015, UKC Ljubljana

Raziskovalni dan bo potekal v okviru "Tedna laboratorijske medicine", posvečenem spominu prof. dr. Nika Jesenovca.

22. maj 2015 | Fakulteta

Rok za dokončanje »starih« oz. predbolonjskih študijskih programov je 30.9.2016

Po tem roku študija po »starih« oz. predbolonjskih programih ne bo več mogoče zaključiti.

19. maj 2015 | Študij

Rok za dokončanje »starih« oz. predbolonjskih študijskih programov je 30.9.2016

19. maj 2015 | Študij

Research professional, največja baza odprtih razpisov

Vsi raziskovalci, študentje in ostali zaposleni Univerze v Ljubljani imate brezplačno možnost uporabe platforme Research Professional, preko katere si lahko nastavite svoje iskalne kriterije (znanstveno področje, tip dotacije, vir financiranja, rok prijave, višina financiranja itd.) ter iskalno nastavitev shranite.

18. maj 2015 | Študij

Research professional, največja baza odprtih razpisov