Obvestilo o odsotnosti knjižničarja

OBVESTILO! V dneh od 27. 1. 2020 do vključno 31. 1. 2020 ne bo knjižne izposoje zaradi odsotnosti! Čitalnica bo odprta po urniku odprtosti FFA. Prosimo vas, da izposojeno gradivo, ki mu rok izposoje v tem času poteče, podaljšate preko E-pošte! Knjige pustite v tem času na recepciji! in ne na pultu v knjižnici!

15. januar 2019 | Knjižnica

Delovanje knjižnice

​Trenutno ni novih obvestil

19. oktober 2018 | Knjižnica

Nove spletne strani Fakultete za farmacijo

Spoštovani, pozdravljeni na prenovljenih spletnih straneh Univerze v Ljubljani, Fakultete za farmacijo. Trudimo se, da bi uporabnikom omogočili prijetno uporabniško izkušnjo, zato smo strukturo spletne strani nekoliko poenostavili. Če vsebine ne boste našli na običajnem mestu, lahko uporabite iskalnik desno zgoraj. Hvala za razumevanje. Lep pozdrav.

15. junij 2016 | Fakulteta, Študij, Raziskave, Mednarodno sodelovanje, Knjižnica