Delovanje knjižnice od 29.10. do 2.11.2018

V dneh od 29. 10. 2018 do vključno 2. 11. 2018 ne bo knjižne izposoje zaradi odsotnosti. Prosimo vas, da si gradivo predhodno podaljšate (zaradi morebitne zamudnine) po e-pošti, oz. predhodno izposodite. Knjige lahko v tem času vrnite na recepcijo fakultete in ne v prostore knjižnice.

19. oktober 2018 | Knjižnica

Nove spletne strani Fakultete za farmacijo

Spoštovani, pozdravljeni na prenovljenih spletnih straneh Univerze v Ljubljani, Fakultete za farmacijo. Trudimo se, da bi uporabnikom omogočili prijetno uporabniško izkušnjo, zato smo strukturo spletne strani nekoliko poenostavili. Če vsebine ne boste našli na običajnem mestu, lahko uporabite iskalnik desno zgoraj. Hvala za razumevanje. Lep pozdrav.

15. junij 2016 | Fakulteta, Študij, Raziskave, Mednarodno sodelovanje, Knjižnica