Vabilo na javno predavanje izr. prof. dr. Tatjana Devjak, pred izvolitvijo v naziv redne profesorice

UL PEF vabi na javno predavanje, ki ga bo imela izr. prof. dr. TATJANA DEVJAK, prof. pedag., pred izvolitvijo v naziv redna profesorica za področje pedagogika. Predavanje bo v četrtek, 15.4.2021 ob 12.30 uri v spletnem okolju ZOOM, povezava je objavljena v celotni objavi novice.

08. april 2021 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javno predavanje, izr. prof. dr. MARTIN DOBEIC, dr. vet. med., 14. 4. 2021

UL VF obvešča, da bo imel izr. prof. dr. MARTIN DOBEIC, dr. vet. med. pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja javno predavanje z naslovom: »Pomen animalne higiene v javnem zdravju in zaščiti živali« v sredo 14. aprila 2021, ob 12.00 uri, videokonferenčno preko aplikacije ZOOM.

07. april 2021 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javno preizkusno predavanje - dr. ANDREJ EMANUEL COTMAN, 8. 4. 2021

Obveščamo vas, da bo imel zn. sod. dr. ANDREJ EMANUEL COTMAN, mag. farm., v postopku za izvolitev v naziv docenta za področje farmacevtske kemije, javno preizkusno predavanje z naslovom »Metode resolucije enantiomerov«, v virtualni obliki v četrtek, 8. 4. 2021, ob 16.30, v okviru predmeta Eutomeri. Povezavo do predavanja objavljamo v celotni novici.

07. april 2021 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javno preizkusno predavanja - dr. Petra Kolenc Peitl

Obveščamo vas, da bo imela dr. PETRA KOLENC PEITL, mag. farm., v postopku za izvolitev v naziv docentke za področje farmacevtske kemije, javno preizkusno predavanje z naslovom »Dopaminergični sistem; receptorji, agonisti - Terapija Parkinsonove bolezni« v torek, 30. 3. 2021, ob 9.30, v okviru predmeta Farmacevtska kemija III. Povezavo do predavanja objavljamo v celotni novici.

29. marec 2021 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javno nastopno predavanje, izr. prof. dr. Rudi Verovnik: 15. 2. 2021

UL BF obvestilo o javnem predavanju izr. prof. dr. Rudija Verovnika, pred izvolitvijo v naziv redni profesor.

10. februar 2021 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javno nastopno predavanje, izr. prof. dr. Blaž Mavčič, dr. med.: 19. 2. 2021

UL MF obvestilo o javnem nastopnem predavanju izr. prof. dr. Blaža Mavčiča, dr. med. v postopku izvolitve v naziv rednega profesorja za področje ortopedija.

10. februar 2021 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja