Vabljeni v Alumni UL

Univerza v Ljubljani je ustanovila mrežo klubov alumnov članic Univerze v Ljubljani pod skupnim imenom Alumni UL. Vabimo vas, da se pridružite Klubu alumnov UL Fakultete za farmacijo.

20. junij 2018 | Fakulteta, Alumni

Javna objava prostega delovnega mesta: Asistent - M/Ž, 30.6.2018

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta. Prijave zbiramo do 30. 6. 2018. Podrobnejše informacije v nadaljevanju objave.

15. junij 2018 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Zagovor doktorske disertacije, Melita Hribar, mag. farm., 20. 6. 2018

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije z naslovom »Razvoj in vrednotenje novih modelov za sproščanje zdravilnih učinkovin iz trdnih peroralnih farmacevtskih oblik s simulacijo peristaltike v želodcu in črevesju«, ki jo bo zagovarjala Melita Hribar, mag. farm..

15. junij 2018 | Študij

Vrt eksperimentov v okviru 10. Znanstivala

Fakulteta za farmacijo je tudi letos sodelovala na Vrtu eksperimentov v okviru 10. Znanstivala, ki je potekal 2. in 3. junija 2018 na Stritarjevi ulici v Ljubljani. Pri organizaciji in pri predstavitvah na stojnici FFA so sodelovali doc. dr. Nace Zidar, izr. prof. dr. Janez Mravljak in študenti UL FFA

05. junij 2018 | Fakulteta

Vpisi v študijsko leto 2018/19

V priloženem dokumentu se nahajajo informacije in navodila o vpisu v 1. letnik, vpisu v dodatno leto, in vpisu v višji letnik; pogoji za napredovanje v višji letnik, pogoji za ponavljanje in izjemno napredovanje.

04. junij 2018 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Kaja Rožman, mag. farm., 6. 6. 2018

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije z naslovom »Strukturno-podprto načrtovanje, sinteza in vrednotenje novih zaviralcev biosinteze peptidoglikana«, ki jo bo zagovarjala Kaja Rožman, mag. farm..

01. junij 2018 | Študij

Predstavitev razpisov za mlade raziskovalce na UL

Vabilo na predstavitev, ki bo potekala na rektoratu UL 11. junija 2018 ob 16h, je na voljo v priloženem dokumentu.

31. maj 2018 | Študij, Raziskave, Karierni centri

FFA je obiskal prof. dr. Jih-Heng Li, predsednik Farmacevtskega društva Tajvana in profesor na Kaohsiung Medical University, Tajvan

23. 5. 2018 je UL FFA obiskal prof. dr. Jih-Heng Li, predsednik Farmacevtskega društva Tajvana (The Pharmaceutical Society of Taiwan) in profesor na Kaohsiung Medical University, Tajvan.

24. maj 2018 | Fakulteta

Nekdanja študentka FFA izbrana med bodoče voditelje na področju znanosti - CAS SciFinder Future Leaders

Lučka Bibič je doktorska raziskovalka v Veliki Britaniji na Univerzi Vzhodne Anglije (University of East Anglia, School of Pharmacy). V program Future Leaders je bila uvrščena zaradi njenih prizadevanj, da raziskovalne dosežke približa javnosti.

23. maj 2018 | Fakulteta

Ministrstvo za šolstvo, kulturo, šport, znanost in tehnologijo Japonske (MEXT) razpisuje štipendije za podiplomski raziskovalni, dodiplomski in višješolski strokovni študij na Japonskem

Rok za prijavo je 12. junij 2018. Podrobnosti razpisa lahko najdete v objavi celotne novice. Vabljeni.

21. maj 2018 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije