Fakulteta za farmacijo v Ljubljani ob sprejemu Zakona o lekarniški dejavnosti

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani pozdravlja sprejetje zakona, toda hkrati poudarja pomen ohranitve zaposljivosti farmacevta.

19. december 2016 | Fakulteta, Sporočila za medije

Sklepi Komisije za študijsko področje z dne 13. 12. 2016

Študente obveščamo, da bodo lahko sklepe Komisije za študijsko področje z dne 13.12.2016 prevzeli osebno v študentskem referatu (dvoriščna stavba, Aškerčeva 9), v petek, 16.12.2016, od 8:00 do 10:00 ure. V kolikor sklep ne bo prevzet, bo poslan po pošti na naslov bivališča.

13. december 2016 | Študij

Raziskovalni dan Fakultete za farmacijo 2016

V Tednu Univerze smo na Fakulteti za farmacijo že tradicionalno organizirali Raziskovalni dan.

12. december 2016 | Fakulteta, Raziskave

Med najodmevnejši raziskovalni dosežki UL 2016 tudi dosežki UL FFA

V sklopu tradicionalnega Tedna Univerze v Ljubljani je bilo že tretje leto zapored izbranih deset najodmevnejših raziskovalnih dosežkov v preteklem študijskem letu. Prvič so se na ta seznam uvrstili tudi člani Fakultete za farmacijo.

09. december 2016 | Fakulteta, Raziskave

Zagovor doktorske disertacije, Jernej Luzar, mag. farm., 15. 12. 2016

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije z naslovom »Identifikacija in ovrednotenje mimotopov izbranih alergenov Fel d 1 in Ara h 2«, ki jo bo zagovarjal Jernej Luzar, mag. farm..

08. december 2016 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Tomaž Nerat, mag. farm., 2. 12. 2016

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije z naslovom »Vpliv vodljivosti bolnikov s sladkorno boleznijo tipa 2 na breme bolezni in stroškovno učinkovitost zdravil«, ki jo bo zagovarjal Tomaž Nerat, mag. farm..

29. november 2016 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Samo Rožman, mag. farm., 2. 12. 2016

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije z naslovom »Farmakokinetične lastnosti in klinična učinkovitost rituksimaba pri bolnikih z difuznim velikoceličnim limfomom B«, ki jo bo zagovarjal Samo Rožman, mag. farm.

25. november 2016 | Študij

Manca Notar, študentka UL FFA, bronasta na SP v supu

Manca Notar je na svetovnem prvenstvu v supanju na Fidžiju osvojila bronasto kolajno. To pa ni bil njen edini odličen rezultat 20-letne Škofjeločanke, saj se je izkazala tudi v dveh drugih disciplinah. V supanju na daljšo razdaljo, proga je bila dolga 18 kilometrov, je bila četrta, v tehnični dirki pa deveta.

25. november 2016 | Šport

Zagovor doktorske disertacije, Katarina Bolko Seljak, mag. farm., 29. 11. 2016

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije z naslovom »Tehnološki pristopi za razvoj na lipidih osnovanih trdnih sistemov«, ki jo bo zagovarjala Katarina Bolko Seljak, mag. farm..

23. november 2016 | Študij

Francoski inštitut v Sloveniji nudi specializirano delavnico, namenjeno pripravi študentov na izmenjavo Erasmus v Franciji

Cilj enodnevne delavnice je podati praktične nasvete in uporabne povezave, ki študentom olajšajo prihod in študentsko življenje v Franciji ter predati metodološka priporočila za sledenje univerzitetnim predavanjem v francoščini.

15. november 2016 | Mednarodno sodelovanje