Objava prostega delovnega mesta: TAJNIK ČLANICE VII/2

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto tajnika članice VII/2. Rok za prijavo je 18. 1. 2019

19. december 2018 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Štipendije Utrechtske mreže za študente in mlade raziskovalce

Utrechtska mreža bo podelila do 10 štipendij v višini 1000 € študentom ali mladim raziskovalcem, ki niso upravičeni do financiranja iz ostalih programov (kot je Erasmus+/ npr. zaradi krajšega termina mobilnosti). Štipendija je namenjena za raziskovalne dejavnosti pri pripravi zaključnega dela na II. ali III. stopnji študija. Mobilnost si študentje organizirajo sami, na eni izmed univerz, članic Utrechtske mreže. Mobilnost lahko traja od 1 do 6 mesecev. Rok upravičenosti za izvedbo mobilnosti je od 1. 4. 2019 do 31. 8. 2020. Prijaviti se je potrebno najkasneje do 7. februarja 2019.

19. december 2018 | Mednarodno sodelovanje

Objava prostega delovnega mesta SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/1 – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpis prosto delovno mesto SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/1. Rok za prijavo je 6.1.2019.

14. december 2018 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje klinične biokemije in laboratorijske biomedicine, asist. dr. Marija Nika Lovšin, 20. 12. 2018

Predavanje bo v četrtek, 20. decembra 2018, ob 15. uri, v Seminarju Inštituta za biokemijo UL MF (2. nadstropje), Vrazov trg 2, Ljubljana.

11. december 2018 | Fakulteta, Predavanje

Objava prostega delovnega mesta: TEHNIČNI DELAVEC V (I) – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto TEHNIČNEGA DELAVCA V(I). Rok za prijavo je 23. 12. 2018

10. december 2018 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Vabilo na dogodek "Decembrski Merry Mixer za tuje in slovenske študente"

Študentke in študenti, vabimo vas na decembrski Merry Mixer za tuje in slovenske študente, ki bo 14. decembra 2018, v Kazini, Kongresni trg 1, Ljubljana. Dogodek se prične ob 14. uri. Na dogodku se boste lahko povezali z mednarodnimi študenti in vadili svoje znanje tujih jezikov. Moderator dogodka bo Američan Noah Charney, profesor umetnostne zgodovine, ki živi v Sloveniji.

04. december 2018 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Vabilo na delavnico "Koncept sreče in osebna naravnanost"

Karierni centri UL vabimo študente na delavnico Koncept sreče in osebna naravnanost 12. decembra 2018 ob 17:00 uri. Delavnica bo potekala na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo, Večna pot 113. Potrebne so predhodne prijave. Vabljeni.

04. december 2018 | Študij, Karierni centri

3P: Pripravljeni na podjetniško pot? Zajadrajmo v svet podjetništva

Karierni centri UL vas vabimo, da se nam pridružite na dogodku 3P: Pripravljeni na podjetniško pot?, že tradicionalnem dogodku, ki vsako leto znova prinese sveže in zanimive podjetniške zgodbe. Za udeležbo na dogodku je potrebna predhodna prijava (do zasedbe mest).

29. november 2018 | Študij, Karierni centri

Javno preizkusno predavanje, asist. dr. LEA KNEZ, mag. farm., spec. klin. farm.

Obveščamo vas, da bo imela asist. dr. LEA KNEZ, mag. farm., spec. klin. farm., javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje biofarmacije in farmakokinetike. Predavanje z naslovom »Interakcije med zdravili« bo v torek, 4.12.2018, ob 9.45, v predavalnici na UL NTF – Tekstil – P201, Snežniška ul. 5, 1000 Ljubljana.

28. november 2018 | Fakulteta, Predavanje

Izdelava magistrske naloge na Research Center Pharmaceutical Engineering (RCPE), Graz

Možnost izdelave magistrske naloge »In Vitro solid state characterization of novel solid dispersions for drug delivery through the lungs« v Grazu. Informacije dobite pri prof. Stanku Srčiču.

21. november 2018 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije