Razpis: program mobilnosti EUTOPIE za doktorske študentke in študente: rok za prijavo 22. 6. 2021

EUTOPIA, zveza šestih evropskih univerz, je za doktorske študentke in študente pripravila program mobilnosti. Z Univerze v Ljubljani bodo izbrani trije kandidati, kandidatke. Rok za prijavo je 22. junij 2021 do 13. ure.

Mobilnost bo omogočala od tri- do šesttedenski raziskovalni obisk na eni izmed partnerskih univerz EUTOPIE – CY Cergy Paris Université, Univerzi v Warwicku, Vrije Universiteit Brussel, Univerzi v Göteborgu ali Univerzi Pompeu Fabra v Barceloni. Vsaka od sodelujočih univerz bo izbranim kandidatkam, kandidatom za mobilnost dodelila sredstva v višini do 5000 evrov. Vsaka univerza bo izbrala tri kandidatke, kandidate.

Kandidatke in kandidati Univerze v Ljubljani, ki se lahko prijavijo na razpis, morajo biti v času prijave in obdobja mobilnosti vpisani na enega od doktorskih programov na Univerzi. Rok za prijavo je 22. junij 2021 do 13. ure.

Več informacij najdete na spletni strani EUTOPIE: program mobilnosti doktorskih študentk, študentov

Če imate kakršna koli vprašanja, se obrnite na univerzitetno službo za doktorski študij:
Jelena Tomažin, jelena.tomazin@uni-lj.si, 01/2418 656.