Znanost za prihodnost: skupaj gradimo boljši svet

V prostorih Univerze v Ljubljani Fakultete za farmacijo smo v četrtek, 12.9., gostili Nobelovega nagrajenca za kemijo (2018), Sir Gregoryja P. Winterja, ki je izvedel predavanje z naslovom “Biotechnology and biopharmaceuticals from academia to startups”.

16. september 2024 | Fakulteta

VABILO NA PREDAVANJE / LECTURE INVITATION: Dr. Katja Srpan

VABILO NA PREDAVANJE / LECTURE INVITATION:Dr. Katja Srpan, Human Oncology and Pathogenesis Program, Memorial Sloan-Kettering Cancer Center, New York

11. september 2024 | Fakulteta, Predavanje

Zagovor doktorske disertacije, Jaka Dernovšek, mag. farm.

Obveščamo vas, da bo JAKA DERNOVŠEK, mag. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom: »Načrtovanje, sinteza in vrednotenje novih zaviralcev proteina toplotnega šoka 90 s protitumornim delovanjem«. Javni zagovor bo v petek, 13. 9. 2024, ob 14:30, v predavalnici PD na UL FFA.

09. september 2024 | Študij

Zagovor doktorske disertacije: AHMAD JOUKHAN, mag. farm.

Obveščamo vas, da bo AHMAD JOUKHAN, mag. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom: Vpliv izbranih prostih in v nanodelce vgrajenih antagonistov nikotinskih acetilholinskih receptorjev na celice raka pljuč.

05. september 2024 | Študij

Vabilo na mednarodno poletno šolo Kozmetologije

Vabilo je namenjeno vsem študentom 1. in 2. stopnje, ki jih zanima izdelovanje kozmetičnih izdelkov in druženje s študenti drugih fakultet.

05. september 2024 | Študij, Predavanje

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA NA UNIVERZI V LJUBLJANI, FAKULTETI ZA FARMACIJO

Razpisano delovno mesto: VODJA FINANČNO-RAČUNOVODSKE SLUŽBE VII/2 – m/ž

04. september 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

ŠPORTNA VZGOJA NA UL FFA (študijsko leto 2024/25)

Vpisovanje na posamezne vsebine vadbe: od ponedeljka, 30. 9. 2024 do petka, 4. 10. 2024 preko e-pošte

03. september 2024 | Študij

Prijave za magistrski študijski program Industrijska farmacija

Obveščamo vas, da so prijave za magistrski študijski program Industrijska farmacija (študij v angleškem jeziku) odprte do 21. 9. 2024.

02. september 2024 | Študij

Evropska noč raziskovalcev Humanistika, to si ti!

Zadnji petek v septembru bo na Fakulteti za farmacijo ponovno potekala Evropska noč raziskovalcev Humanistika, to si ti!, ki letos nosi naslov Človek, AI. Rezervirajte si 27.9.2024 med 17:00 in 21:30 za druženje in raziskovanje v prostorih Fakultete za farmacijo.

28. avgust 2024 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije: ANDREJA EMERŠIČ, mag. farm.

Obveščamo vas, da bo ANDREJA EMERŠIČ, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom: Diagnostični in prognostični pomen posttranslacijskih sprememb beljakovine tau pri nevrodegenerativnih boleznih

28. avgust 2024 | Študij