Raziskovalni dan Fakultete za farmacijo 2016

V Tednu Univerze smo na Fakulteti za farmacijo že tradicionalno organizirali Raziskovalni dan. V dopoldanskem delu je potekal simpozij z uvodnim govornikom dr. Zvonetom Simončičem, mag. farm., direktorjem  Razvoja in raziskav zdravil v Krki Novo mesto in predstavitvijo dekanovih nagrajencev za odlične objave v preteklem letu: dr. Alenka Šmid, Mateja Lumpert, dr. Marina Gjorgjieva, Ana Mitrović in dr. Tina Roblek.

Popoldan je na sprejemu s podelitvijo pohval, priznanj in nagrad dekan Fakultete v nagovoru izpostavil nekatere značilnosti univerzitetnega raziskovanja in poučevanja in se dotaknil aktualne situacije na področju farmacije.

Slavnostni govornik je bil prof. dr. Borut Štrukelj, prejemnik Zoisove nagrade za vrhunske dosežke pri sodobnem trajnostnem razvoju farmacevtske biotehnologije v Republiki Sloveniji.

Nekaj utrinkov s podelitve:
2016_Raziskovalni_dan_UL_FFA_naslovnaAlenka_Smid_Raziskovalni_dan_FFA_20162016_Prejemniki_dekanovih_nagrad_UL_FFA2016_Borut_Strukelj

Povezava do foto galerije