OBVESTILO DELOVANJU KNJIŽNICE

Spoštovani!

Obveščamo vas, da je izposoja knjižničnega gradiva od 18. 5. 2020 dalje ponovno mogoča.

Študenti, ki si želijo izposoditi knjižno gradivo na elektronski naslov: knjiznica@ffa.uni-lj.si

posredujejo sporočilo v katerem navedejo:

1.      želeno gradivo,

2.      želeni rok (dan, datum in uro) prevzema naročenega gradiva.

Na prejeto sporočilo boste prejeli odgovor glede vašega naročila v katerem bo opredeljen rok prevzema in tudi rok vračila gradiva.

Gradivo vam bomo pripravili v papirnatih vrečkah, ki jih boste lahko ob dogovorjenem času prevzeli na recepciji fakultete (vrečka bo označena z vašim imenom in priimkom).

Prav tako vas prosimo, da na predhodno navedeni elektronski naslov najavite vračilo gradiva (katero gradivo vračate in predvideni rok vračila (dan, datum in uro).

Gradivo vrnete v vrečki z vašim imenom in priimkov v za to namenjeni odlagalni prostor na recepciji fakultete.

Prevzem in izposoja ter vračilo gradiva bo potekalo med tednom v času med 9.00 in 12.00 uro.

Podaljševanje gradiva poteka tako kot običajno, preko spletne pošte.

Čitalnica je do preklica zaprta.

Pri delu knjižnice upoštevamo priporočila NIJZ https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/files/uploaded/knjiznice.pdf, ki omogočajo varno izmenjavo za uporabnike, kot tudi za zaposlene v knjižnici.

Knjižnica FFA”