Dr. Teja Čelhar, Singapore Immunology Network, gostovala na Fakulteti za farmacijo

Dr. Teja Čelhar, mag. far., zaposlena na  Singapore Immunology Network (SIgN) Agency for Science, Technology and Research (A*STAR), je v okviru projekta »Krajša in daljša gostovanja tujih strokovnjakov in visokošolskih učiteljev na slovenskih visokošolskih zavodih v letih 2016-2018« 26. 4. 2018 gostovala na Fakulteti za farmacijo.

Izvedla je predavanja pri predmetih: Biomedicinska genetika, Klinična kemija, Celična biologija z genetiko in Farmakogenomika in genska zdravila.

Poleg predavanj za študente je za vse zaposlene izvedla predavanje z naslovom Vloga Tollu-podobnih receptorjev TLR7 in TLR9 pri razvoju sistemskega lupusa eritematozusa.