Dan inovativnosti 2018: Brdo pri Kranju, 26. september 2018

Pisarna za prenos znanja Univerze v Ljubljani vas vabi na Dan inovativnosti 2018, ki se bo 26. septembra odvijal v Kongresnem centru Brdu pri Kranju.

Dogodek, ki bo potekal pod okriljem Gospodarske zbornice Slovenije, bo posvečen inovativnosti ter povezovanju med inovatorji in gospodarstvom, predstavila pa se bo tudi Univerza v Ljubljani.

Na razstavnem prostoru Pisarne za prenos znanja bodo predstavljene tehnologije Univerze v Ljubljani, ki so potencialno primerne za implementacijo v podjetja. Poleg tega bodo na dogodku skozi predavanja in izkustvene igre predstavljene različne metode inoviranja, dobre inovativne zgodbe uspešnih inovatorjev ter podeljena slavnostna nacionalna priznanja za inovacije.

Vabimo vas, da se na dogodek prijavite do petka, 21. septembra. Udeležba je brezplačna.

Pisarna za prenos znanjadodajamo vrednost vašemu znanju

Univerza v Ljubljani
Pisarna za prenos znanja
Kongresni trg 12, Ljubljana
ipr@uni-lj.si

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.