Javno preizkusno predavanje, asist. dr. Vid Mlakar, mag. farm., 31. 3. 2015

Asist. dr. Vid Mlakar bo imel pred izvolitvijo v naziv docenta za področje klinične biokemije in laboratorijske biomedicine javno preizkusno predavanje z naslovom "Moderne molekularno-biološke tehnike za tipizacijo krvno-skupinskih antigenov (A, B, 0, Rh) n alelov HLA (MHC)«. Predavanje bo v torek, 31. 3. 2015, ob 13. uri, na Univerzi v Ljubljani, Fakulteti za farmacijo, v predavalnici P2, Aškerčeva cesta 7, v Ljubljani. Vljudno vabljeni!

25. marec 2015 | Fakulteta

Javno predavanje, Metka Filipič, univ. dipl. ing., 31. 3. 2015

Metka Filipič, univ. dipl. ing., bo imela pred izvolitvijo v naziv redne profesorice javno predavanje z naslovom: »Genotoksične snovi v okolju: kako nevarne so?«.

24. marec 2015 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Boris Brus, mag. farm., 27. 3. 2015

Boris Brus, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Strukturno-podprto načrtovanje in vrednotenje spojin s potencialnim imunomodulatornim in nevroprotektivnim delovanjem«.

23. marec 2015 | Fakulteta

Sklepi Komisije za študijsko področje z dne 25. 10. 2016

Študente obveščamo, da boste sklepe Komisije za študijsko področje z dne 25. 10. 2016 prevzeli osebno v študentskem referatu (dvoriščna stavba, Aškerčeva 9) v sredo, 26. 10. 2016, od 12.00 do 13.00 ure. V kolikor sklep ne bo prevzet, bo poslan po pošti na naslov bivališča.

11. marec 2015 | Študij

Sklepi Komisije za študijsko področje z dne 9.3.2015

Obveščamo vas, da boste sklepe Komisije za študijsko področje z dne 9.3.2015 prejeli po pošti na naslov po 16.3.2015.

11. marec 2015 | Študij

Vabilo na preizkusno predavanje, asist. dr. Matej Štuhec, mag.farm., 13. 3. 2015

Obveščamo vas, da bo imel asist. dr. Matej Štuhec, mag.farm., pred izvolitvijo v naziv docenta za področje biofarmacija in farmakokinetika, javno preizkusno predavanje z naslovom: »Od farmakokinetike do terapevtskih učinkov zdravil za zdravljenje hiperkinetične motnje otrok in mladostnikov«.

09. marec 2015 | Fakulteta

UN poletna šola, Antwerpen, 5.-11. julij 2015

Utrechtska mreža od 5. do 11. julija 2015 v Antwerpnu organizira poletno šolo z naslovom »Liberty, Equality, Fraternity”. Poletna šola bo proučevala, kaj je ostalo od temeljnih vrednot francoske revolucije v Evropi v 21. stoletju . Poletna šola je interdisciplinarna in se ukvarja z inovativnimi učnimi metodami ( obiski na terenu , učnih ekipa, interakcije z lokalnimi partnerji , itd ). Izpostavljena je tematika izzivov demokracije znotraj Evrope same in sprememb, ki jih povzroča vse večja globalizacija.

20. februar 2015 | Študij

UN poletna šola, Antwerpen, 5.-11. julij 2015

20. februar 2015 | Študij

Portal Goinglobal kot pomoč pri iskanju praks v tujini

Portal Goinglobal omogoča brezplačen dostop (do 15.1.2016) za študente in zaposlene na Univerzi v Ljubljani. Portal je zelo uporaben za študente / zaposlene, ki iščejo institucije gostiteljice za Erasmus+ prakse ali zaposlitev v tujini kot tudi za splošne informacije o državah (celega sveta), ki so dobrodošle za kogarkoli, ki se odpravlja na mobilnost v tujino.

17. februar 2015 | Študij