Odprtje prenovljene Lekarne Mirje – poklon dediščini prof. dr. Pavla Bohinca

Lekarna Ljubljana je odprla prenovljeno Lekarno Mirje, eno od najstarejših lekarn v Ljubljani. Prenovljeni so vsi prostori, restavriran je del opreme oficine in več kot sto let staro originalno pohištvo.

09. maj 2018 | Fakulteta

Strokovno izpopolnjevanje s področja farmacije: Alergije

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani (UL FFA) organizira Strokovno izpopolnjevanje s področja farmacije na temo Alergije, ki bo potekalo 13., 14. in 21. junija 2018 v predavalnici P1 na UL FFA. Prijave zbiramo do 31. maja 2018.

15. maj 2018 | Fakulteta, Študij

Razpis za vpis v študijsko leto 2018/19

Kandidati oddajo prijavo za vpis preko elektronske vloge na spletnem portalu eVŠ. Prijavne roke in razpored vpisov v 1. letnik 2018/19 objavljamo v nadaljevanju novice. Podrobne informacije so objavljene v priloženem dokumentu.

06. februar 2018 | Fakulteta, Študij

Dr. Teja Čelhar, Singapore Immunology Network, gostovala na Fakulteti za farmacijo

Dr. Teja Čelhar, mag. far., zaposlena na Singapore Immunology Network (SIgN) Agency for Science, Technology and Research (A*STAR), je 26. 4. 2018 izvedla več predavanj za študente in zaposlene.

26. april 2018 | Fakulteta, Predavanje

Javna (mednarodna) objava prostega delovnega mesta: ASISTENT – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta. Rok za prijavo je 30. 4. 2018.

12. april 2018 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Regijski BioCamp 2018

K prijavi za udeležbo na regijskem BioCampu 2018 vabimo dodiplomske (zadnji letnik), magistrske, doktorske in postdoktorske študente naravoslovnih znanosti s fakultet v regiji.

27. februar 2018 | Fakulteta

Javna (mednarodna) objava prostega delovnega mesta: VISOKOŠOLSKI UČITELJ – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto visokošolskega učitelja. Rok za prijavo je 21. 2. 2018.

04. januar 2018 | Fakulteta, Prosta delovna mesta