Rektorjeva nagrada za Naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2019

Rektorjeva nagrada je tradicionalni natečaj za študente in zaposlene na Univerzi v Ljubljani, ki vzpodbuja vstop inovacij na trg. K prijavam vabimo vse, ki imate tehnološke in netehnološke inovacije ali inovativne podjetniške ideje. Prijavi svojo inovacijo ali idejo in pomagali ti bomo pri uspešnem vstopu na trg.

21. december 2018 | Fakulteta, Študij, Raziskave

Zaslužni profesor dr. Franc Kozjek, mag. farm., 80-letnik

Profesor dr. Franc Kozjek v letu 2018 praznuje 80-letnico rojstva. Rezultati delovanja profesorja Kozjeka so mnogoteri, od številnih objav v mednarodnih znanstvenih revijah preko prenosa znanj v industrijo in zdravstvo do kadrovskih okrepitev na sedanji Fakulteti za farmacjo.

20. december 2018 | Fakulteta

Objava prostega delovnega mesta: TAJNIK ČLANICE VII/2

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto tajnika članice VII/2. Rok za prijavo je 18. 1. 2019

19. december 2018 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Objava prostega delovnega mesta SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/1 – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpis prosto delovno mesto SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/1. Rok za prijavo je 6.1.2019.

14. december 2018 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje klinične biokemije in laboratorijske biomedicine, asist. dr. Marija Nika Lovšin, 20. 12. 2018

Predavanje bo v četrtek, 20. decembra 2018, ob 15. uri, v Seminarju Inštituta za biokemijo UL MF (2. nadstropje), Vrazov trg 2, Ljubljana.

11. december 2018 | Fakulteta, Predavanje

Objava prostega delovnega mesta: TEHNIČNI DELAVEC V (I) – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto TEHNIČNEGA DELAVCA V(I). Rok za prijavo je 23. 12. 2018

10. december 2018 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javno preizkusno predavanje, asist. dr. LEA KNEZ, mag. farm., spec. klin. farm.

Obveščamo vas, da bo imela asist. dr. LEA KNEZ, mag. farm., spec. klin. farm., javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje biofarmacije in farmakokinetike. Predavanje z naslovom »Interakcije med zdravili« bo v torek, 4.12.2018, ob 9.45, v predavalnici na UL NTF – Tekstil – P201, Snežniška ul. 5, 1000 Ljubljana.

28. november 2018 | Fakulteta, Predavanje

23. Ljubljanski maraton 2018 - poročilo

23. Ljubljanskega maratona se je letos udeležilo rekordno število maratonk in maratoncev. Med skoraj 26.000 prijavljenimi na vseh razdaljah je izstopala tudi ekipa Univerze v Ljubljani, Fakultete za farmacijo. 43 maratonk in maratoncev ekipe UL FFA se je spopadlo z razdaljami na 10 km, 21 km in 42 km. Izpostavljamo odličen rezultat naše študentke Maruše Mišmaš, ki je ponovno zmagala na razdalji 10 km.

12. november 2018 | Fakulteta

Vabljeni k sooblikovanju stičišča znanstvenih, humanističnih in umetniških stvaritev Univerze v Ljubljani

Si želite prostor, v katerem bodo predstavljene najbolj zanimive znanstvene, humanistične in umetniške stvaritve naše univerze? Imate ideje, kako naj bi tak prostor izgledal in kaj bi se dogajalo v njem? Če želite sodelovati pri sooblikovanju takšnega prostora, vabljeni na interdisciplinarno delavnico za nabor idej izgradnje prostora znanja ob stoletnici Univerze v Ljubljani, ki bo potekala od srede, 5. decembra, do srede, 12. decembra 2018, v središču Ljubljane. Prijave: do 28.11.2018.

12. november 2018 | Fakulteta

Javno preizkusno predavanje, dr.Nejc Horvat, mag.farm.

Vabimo vas,da se udeležite javnega preizkusnega predavanje, ki ga bo imel dr.Nejc Horvat, mag.farm., pred izvolitvijo v naziv docenta za področje socialne farmacije. Predavanje bo v sredo, 7.novembra 2018, ob 10.30 uri, v "veliki predavalnici na Iliriji", Fakulteti za Farmacijo, Univerza v Ljubljani, Tržaška c.32, Ljubljana.

29. oktober 2018 | Fakulteta, Predavanje